Meble w starym stylu przeżywają renesans

Meble w starym stylu przeżywają renesans

 

Urządzasz dom czy mieszkanie i nie masz pojęcia, jak chcesz, żeby wyglądały wnętrza? Taki dylemat pojawia się bardzo często. Ze wszystkich stron jesteśmy zasypywani różnorodnymi inspiracjami- od nowoczesnej prostoty, do klasyki. Najmodniejsze trendy tego sezonu jednoznacznie skłaniają się ku temu drugiemu stylowi. 

Elegancja w stylu kolonialnym

meble kolonialne warszawaW tym sezonie w aranżacjach wnętrz światowych projektantów dominuje klasyka i elegancja. Pomieszczenia powinny być w tonacji naturalnej. Przeważają więc różne odcienie brązów, zieleni oraz beż, biel i klasyczna czerń. Dodatki w takich aranżacjach doskonale się wzajemnie uzupełniają, tworząc atmosfere przytulności i intymności. W te klimaty doskonale wpisuje się styl kolonialny. W naszym kraju również nie brakuje jego zwolenników. Zapotrzebowanie na meble kolonialne Warszawa oraz inne miasta zauważają, że jest ogromne. Powstaje mnóstwo sklepów, w których takie meble można nabyć. Meble kolonialne są zazwyczaj wykonane z ciemnego drewna, często pięknie zdobione i przede wszystkim- precyzyjnie wykończone. Cena oryginalnych mebli, sprowadzanych z różnych stron świata, jest naprawdę wysoka. Nie odstrasza to jednak klientów, którzy w tym sezonie wręcz w hurtowych ilościach, składają w specjalistycznych sklepach zamówienia. Wszystko wskazuje na to, że przeminęła na razie era surowej nowoczesności we wnętrzach. Teraz szukamy w swoich mieszkaniach poczucia przytulności i ciepła.

Meble kolonialne doskonale wpisują w trendy tego sezonu, dominujące w aranżacjach wnętrz. Elegancja ciemnego brązu i pięknych wykończeń zyskuje coraz więcej zwolenników w naszym kraju. Sklepy sprzedające meble kolonialne przeżywają niespotykane dotąd oblężenie. A Polacy mogą cieszyć się pięknymi, niezwykle przytulnymi i eleganckimi wnętrzami.