Miałam pomysłowy strój na imprezie

Miałam pomysłowy strój na imprezie

Od dawna nie miałam partnera, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Wiedziałam jak wypełnić sobie wolny czas i byłam nawet zapisana do klubu singli. Poznałam tam masę ciekawych osób i nawiązałam liczne przyjaźnie. Uczęszczałam regularnie na różne imprezy.

Wygrany konkurs na najbardziej pomysłowy strój karnawałowy

pomysłowe stroje karnawałoweNajbardziej podobała mi się ostatnio zorganizowana impreza karnawałowa. Warunkiem wejścia były pomysłowe stroje karnawałowe, które każdy miał przygotować. Postanowiłam, że nie będę wydawała pieniędzy na taki strój, tylko sama go sobie uszyję. Pochodziłam po sklepach z używaną odzieżą, by wybrać odpowiednie materiały. Nikomu nie powiedziałam jaki strój sobie wybrałam, ponieważ miała to być niespodzianka. Dodatkowo zamierzałam wygrać konkurs. Udało mi się znaleźć wszystkie niezbędne materiały. Kupiłam tylko czapkę w sklepie internetowym, ponieważ nie znalazłam materiału a uszyć takiej i tak bym nie potrafiła. W dniu imprezy byłam podekscytowana. Żadna z koleżanek mnie nie poznała a jak już się ujawniłam, to były pod wrażeniem jak powiedziałam, że strój uszyłam sama. Jola to od razu powiedziała, że wygram, bo miałam najlepszy strój ze wszystkich. Pomysłów mi nigdy nie brakowało co uznawałam za doskonałą cechę. Impreza była bardzo udana i świetnie się bawiłam. Cały czas jednak myślałam o konkursie. W końcu o północy ogłosili wyniki. Zajęłam pierwsze miejsce, ponieważ miałam najbardziej pomysłowy strój karnawałowy co doceniło całe jury. Nagroda, którą dostałam była atrakcyjna.

W przyszłym roku też sama sobie uszyję jakiś fajny strój. Mam nawet kilka pomysłów, ale póki co nikomu ich nie zdradziłam. Zamierzam następnym razem również wszystkich zaskoczyć i jestem przekonana, że znowu mi się to uda. W końcu jestem kreatywna.