Moja kolekcja zegarków damskich

Moja kolekcja zegarków damskich

Jestem typem kolekcjonera. Bardzo lubię zbierać różnego rodzaju figurki oraz znaczki pocztowe. Co ciekawe, mogłabym też powiedzieć o sobie, że mam kolekcję zegarków. Swój pierwszy zegarek dostałam oczywiście na komunię i od tego czasu moja kolekcja rosła. Teraz kiedy jestem już dorosła to kupuję nowe zegarki bardzo często.

Ulubiony elegancki zegarek dostałam w prezencie

eleganckie zegarki damskieW swojej kolekcji zegarków mam zegarki o różnych stylach. Lubię aby zegarek, który noszę pasował do mojej stylizacji jeżeli chodzi o ubrania. Najbardziej chyba jednak lubię eleganckie zegarki damskie, które moim zdaniem są najbardziej ozdobne i traktuję je jako biżuterię. Szczerze mówiąc, uważam, że zegarki, które są eleganckie świetnie pasują też do codziennych, a nawet sportowych stylizacji. Mam w swojej kolekcji jeden zegarek, który jest dla mnie bardzo ważny i jest moim ulubionym. Jest to srebrny, bardzo elegancki zegarek, który dostałam od mojej mamy. Mimo, że jest to elegancki zegarek to jednocześnie ma on bardzo delikatny dizajn przez co wygląda on na bardzo kobiecy. Na zegarku znajdują się małe wzorki kwiatów, przez co od razu widać, że jest to rzecz przeznaczona dla dziewczyny. Lubię go za to, że pasuje mi do wszystkiego i mimo tego, że ma już prawie 8 lat to w ogóle tego po nim nie widać. Zegarek ma też grawer, co czyni go dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowym. 

Lubię zegarki i ich kupowanie na tyle, że moja kolekcja będzie ciągle rosła. Jednakże, ostatnio zaczęłam większą uwagę przykładać do jakości zegarków i wolę teraz odłożyć na jakiś drogi, porządny zegarek i trochę poczekać z kupnem niż kupić trzy czy cztery tańsze zegarki w tej samej cenie. Marzy mi się kupno zegarka szwajcarskiego, ale będę musiała na to jeszcze długo poczekać, ponieważ są one bardzo drogie.