Nadaj charakteru kuchni dzięki naklejce ściennej!

Nadaj charakteru kuchni dzięki naklejce ściennej!

W dobie ciągłego zabiegania, często odkładamy na potem wiele ważnych kwestii. Najczęściej do jednej z nich należy remont. Zdajemy sobie sprawę z jego konieczności dopiero, gdy ze ścian zaczyna odpadać farba, dlatego na szybko staramy się zrobić cokolwiek.

Piękna kuchnia dzięki naklejkom ściennym

naklejki ścienne do kuchniTak było w moim przypadku. Zupełnie nie planowałam na poważnie remontu kuchni, jednak pewnego dnia zauważywszy odpadające plastry farby wiedziałam, że nie ma możliwości, aby dłużej to przeciągać. Niestety, ale stare meble również nadawały się jedynie do wyrzucenia toteż byłam zmuszona kupić nowy asortyment kuchenny. Z powodu zabiegania i braku czasu, wybrałam w sklepie internetowym pierwsze, lepsze meble, które zdawało mi się, że będą pasować do kremowych ścian, jakie zaplanowałam do kuchni. Niestety to był mój błąd. Odmalowana kuchnia w połączeniu z meblami wyglądała bardzo surowo i po prostu smutno. Nie chciałam jednak w niej żadnych zbędnych dodatków, które będą jedynie zbierać kurz i przeszkadzać. Szukając w internecie inspiracji znalazłam naklejki ścienne do kuchni. Od razu wiedziałam, że jest to to czego potrzebuję! Po krótkim zastanowieniu wybrałam dwie. Jedna miała motyw pięknej grafiki czajnika z wydobywająca się para w kształcie serduszek, zaś druga była w formie napisu głoszącego „I LOVE COFFEE” Wiedziałam, że w połączeniu z moją kremową kuchnią, naklejki będą pasowały idealnie. Po chwili postanowiłam zakupić jeszcze jedną, tym razem w kształcie ziarenek kawy, oraz w kolorze brązowym. Kiedy naklejki wreszcie do mnie dotarły zajęłam się dekorowaniem mojej nowej kuchni. Teraz wyglądała naprawdę niesamowicie i zupełnie, jak wyciągnięta z katalogu!

Czasami wystarczy niedrogi, acz trafny dodatek, aby ożywić wnętrze pomieszczenia. Naklejki naścienne są świetne w swojej prostocie, bowiem nie zajmują miejsca, są tanie, a przede wszystkim piękne! Ich różnorodność sprawia, że idealnie wpasują się w charakter każdego pokoju, bądź… same go nadadzą smutnym i prostym pomieszczeniom!