Najlepsze stoliki kawowe

Najlepsze stoliki kawowe

 

Popołudniowa kawa to coś, o czym marzy wielu ludzi zaraz po pracy. Pice kawy jest momentem, w którym się relaksujemy, dlatego warto zadbać o to, aby nic nam w tym nie przeszkadzało. W tym celu możemy zaopatrzyć się w niezbędne atrybuty, które pozwolą nam na jeszcze wygodniejsze relaksowanie się z kubkiem ulubionej kawy.

Stoliki na kawę

mały stolik kawowy biały lakierowanySiadając wygodnie w fotelu lub na kanapie przed telewizorem nie mamy gdzie odstawić kubka z kawą. Często to prowadzi do rozlania się kawy, ponieważ nieustanne trzymanie gorącego kubka w dłoni może okazać się męczące, dlatego warto zaopatrzyć się w stolik na kawę. Mały stolik kawowy biały lakierowany to coś, czego szukamy. Ciekawy kształt blatu oraz nóg stolika pozwoli nam nadać elegancji naszemu salonowi, jednak nie to jest najważniejsze. Największą korzyścią z posiadania takiego stolika jest jego funkcjonalność. Możemy odłożyć na niego gorącą kawę lub herbatę, a nawet ciepłe posiłki bez obaw o zniszczenie blatu, już nigdy nie oblejemy się ciepłym napojem podczas oglądania ulubionego serialu. Specjalny, podwójny lakier użyty to pomalowania całego stolika charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury. Nawet jeśli rozleje się nam coś bardzo gorącego na powierzchnię blatu, nie musimy się martwić o nasz stolik. Jego gładka powierzchnia ułatwia jego zmywanie, bród się do niej nie przykleja, dzięki czemu możemy usunąć wszystkie zabrudzenia przy pomocy wilgotnej szmatki.

Stolik możemy kupić bezpośrednio od producenta, przy pomocy jego strony internetowej. Zamówienia są bardzo szybko realizowane. W zestawie ze stolikiem dostajemy wszystkie niezbędne śrubki oraz instrukcję montażu, który sam w sobie jest bardzo prosty. Producent udziela kilkuletniej gwarancji na wszystkie swoje produkty.