Najlepszy lekarz od włosów

Najlepszy lekarz od włosów

Nieważne czy mamy długie, czy krótkie włosy, bo będą wyglądały zjawiskowo tylko wtedy, kiedy będą zdrowe. Na ich wygląd wpływa wiele czynników, ale bywa też, że genetycznie mamy słabe i wypadające włosy. Bez względu na problem, na pewno nam pomoże trycholog. 

Gdzie zajdziemy trychologa? 

najlepszy trychologJeszcze jakieś kilkanaście lat temu, słysząc słowo „trycholog”, mało kto by wiedział o kogo chodzi. Obecnie kobiety doskonale wiedzą, że jest to lekarz najmujący się wszelkimi problemami zdrowotnymi skóry głowy i włosów. Do jego gabinetu każdego roku przychodzą pacjenci z przeróżnymi problemami, które w widoczny sposób przyczyniają się do wypadania włosów. Najlepszy trycholog z pewnością poradzi sobie z każdym problem i znajdzie optymalne rozwiązanie. Choć oczywiście bywają też beznadziejne przypadki, które kończą się przeszczepem włosów, ponieważ straty w owłosieniu są tak duże, że nie da się go uratować. Na szczęście w większości przypadków, po przeprowadzonym badania trychologicznym, lekarz stawia diagnozę i dobiera najlepszą terapię leczniczą, która w szybkim czasie przynosi zauważalną zmianę. Gabinety trychologiczne przede wszystkim zlokalizowane są w dużych miastach, ponieważ tam występuje największa świadomość pacjentów i też największe zapotrzebowanie na taką profesję. Wizyta u trychologa jest odpłatna, ponieważ nie jest ona refundowana z Narodowego Funduszu Zdrowia. Ceny za usługi kształtują się na podobnym poziomie w każdym gabinecie i wynoszą około sto – sto pięćdziesiąt złotych. 

W gabinetach trychologicznych nie ma zbytniego oblężenia, więc wizytę zarezerwujemy z krótkim terminem oczekiwania. Najlepsi specjaliści od włosów, mają świetnie wyposażone gabinety, w którym można także poza badaniem, przeprowadzać niektóre terapie lecznicze.