Namioty bankietowe i poszukiwanie pracownika

Namioty bankietowe i poszukiwanie pracownika

namioty bankietowe

Pracuję w sklepie, który sprzedaje i wynajmuje namioty. Jestem w czwartym miesiącu ciąży i szefowa poprosiła mnie, żebym popytała wśród moich znajomych czy ktoś nie chciałby się zatrudnić na moje miejsce w tym sklepie. Ja znam tą firmę od podstaw.

Gdzie są namioty bankietowe?

namioty bankietowePrzełożona zatrudniła mnie jako pierwszą sprzedawczynię. Można powiedzieć, że razem rozwijałyśmy ten biznes. Szefowa wiele razy mnie pytała o opinię jak chciała coś zmieniać. Ja jestem teraz kierowniczką zmiany i pilnuję, ze by osoby które są zatrudnione na różnych stanowiskach dobrze wykonywały swoja pracę. W pierwszym momencie pomyślałam o moim bracie. On tez ma doświadczenie w handlu i także jest kierownikiem ale on nie chciał odchodzić ze swojej firmy. Pojechałam więc do Kaśki. Ona nie ma pracy i na pewno zatrudnienie w takim fajnym zakładzie pomoże jej uwierzyć w siebie. Szefowa kazała mi ją przeszkolić. Opowiedziałam o każdym towarze, który sprzedajemy bądź wynajmujemy. Musi wiedzieć, że wytrzymałe namioty bankietowe znajdują się w magazynie i trzeba je najpierw wyszukać w systemie, który pokaże na jaki dokładnie dział trzeba się kierować. Namioty cateringowe także trzeba wyszukać w systemie. Wynajem namiotów cateringowych nie cieszy się największym zainteresowaniem dlatego namioty znajdują się na magazynie. Nie zabierają cennego miejsca. Wynajem namiotów weselnych jest oblegane przez klientów. Przy każdym wynajmie trzeba podpisać umowę. Pokazałam wzory umów. Trzeba wypełnić dokładnie wszystkie rubryki. Wynajem hal namiotowych zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem firm.

Z nimi również trzeba podpisać umowę i wydrukować fakturę , którą przesyłamy do nich pocztą elektroniczną. Kaśka przygotowała sobie notatki. Była obrotna i wiedziałam że da sobie radę. ja mogę spokojnie iść na urlop.