Naprawiam samochody z hds

Naprawiam samochody z hds

Mam swój warsztat. Nie powiem, jestem z niego dumny, zwłaszcza, że nie jest to byle jaki warsztat. Pracuję zupełnie sam i również księgowością się zajmuję osobiście. Radzę sobie na rynku a to przecież jest najważniejsze.

Praca przy naprawie samochód z hds jest ciekawa

naprawa samochodów z hdsDo mojego warsztatu, który warto nadmienić, czynny jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przyjeżdżają klienci z całego miasta. W sumie to tylko u mnie przez cały dzień i noc możliwa jest naprawa samochodów z hds i klienci to nawet w środku nocy się zjawiają. Na tym to ja znam się najlepiej. Zresztą sam zaprojektowałem kilka samochodów, które mają hds. Swój projekt sprzedałem firmie, która teraz zarabia na tym spore sumy. Mnie taka robota nie interesowała, dlatego zainwestowałem we własny warsztat. Ogólnie praca ta nie jest łatwa, bo pracuję przy poważnym sprzęcie i muszę wszystko robić dość precyzyjnie, ale szalenie uwielbiam to robić. Jest to zajęcie dla mnie dość ciekawe i sprawia mi mnóstwo satysfakcji. Do mojego warsztatu to zagląda facet, który wynajmuje takie samochody z hds i często prosi mnie o wykonanie przeglądu. Kiedyś to nawet pojawił się biznesmen z Warszawy, który chciał wykupić mój warsztat, bo interesuje go naprawa samochodów z hds, ale ja się nie zgodziłem. Mimo, że oferował wysokie pieniądze to nie zgodziłem się. Ja tam jestem mocno związany ze swoim warsztatem a klienci mi ufają. Nie chcę tego zmieniać. Zresztą to czym ja bym się później zajął? To nie dla mnie. Żona cieszy się, że mam zajęcie, które kocham.

W ostatnim miesiącu to pojawiło się więcej klientów. Ludzie dowiedzieli się, że mam czynne całą dobę i woleli do mnie przyjechać bez czekania. Ostatnio też to ja jadę do klienta jak sytuacja tego wymaga. Wprowadzę to na stałe.