Niedrogi żłobek w Mielcu

Niedrogi żłobek w Mielcu

Be wątpienia wychowanie dziecka sporo kosztuje. Pomijając podstawowe artykuły i szczepienia, trzeba w to jeszcze wliczyć koszt placówek, do których będziemy posyłać pociechy. Przeważnie jest to żłobek, a później przedszkole.

Jakie zajęcia organizują żłobki w Mielcu?

żłobek mielecNie każdy rodzic jest w tak komfortowej sytuacji, ażeby mógł pozostać z dzieckiem w domu do momentu aż ukończy trzeci rok życia. Spora część decyduje się na zapisanie malucha do żłobka, ponieważ muszą wrócić do pracy. Nie jest łatwa decyzja, ale z czasem rodzice się przekonują, że była ona słuszna. Jeżeli chcemy znaleźć niedrogi żłobek Mielec będzie idealnym miastem. Działają tu doskonałe żłobki państwowe, które cieszą się dobrą opinią wśród rodziców. Przede wszystkim opłaty za nie są nieduże, ponieważ płaci się tylko za kilka nadprogramowych godzin oraz za wyżywienie. Średnio miesięczna opłata wynosi od dwustu do trzystu złotych, zatem nie są to wysokie koszty. W ramach pobytu w żłobku, dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie składające się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku oraz z licznych zajęć dodatkowych. Przede wszystkim w żłobku są prowadzone zajęcia muzyczne, rytmiczne, sensoryczne, plastyczne i językowe. Przede wszystkim przebywają wśród rówieśników, których bacznie obserwują i naśladują. Dzięki temu znacznie szybciej się uczą nowych rzeczy, przez co rodzice szybko dostrzegają, że ich maluchy szybko się rozwijają. Jeżeli warunki pozwalają, to dzieci spędzają czas w ogrodzie lub na placu zabaw.

Bez wątpienia czas spędzony w żłobku nie jest dla dziecka stracony, a wręcz przeciwnie. Maluchy bardzo lubią w nich spędzać czas, bo mają go kreatywnie zagospodarowany. Przeważnie dzieci spędzają w żłobku od pięciu do ośmiu godzin dziennie.