Nowoczesne formy reklamy

Nowoczesne formy reklamy

Jeżeli chodzi o marketing to nieustannie jesteśmy zasypywani bardzo dużą ilość reklam w telewizji, plakatach czy banerach. Jest tego naprawdę bardzo dużo, ze nawet korzystając z toalety publicznej na stacjach benzynowych można zauważyć sporo reklam, które próbują przekonać nas, ze to własnie ten produkt jest najlepszym na rynku i, że to własnie tego potrzebujemy.

Reklamy na balonach w całym mieście

balony reklamoweMimo to w ostatnim czasie wszyscy zostaliśmy niesamowicie zaskoczeni, gdy w samo południe nad miejskim rynkiem zaczął unosić się wielki balon z reklamą telefonii komórkowej. Jest to pierwsza tego typu reklama z aja mieliśmy do czynienia i jeszcze nie spotykana by balon był sam w sobie reklama i latał nad miastem. Mimo wszystko trzeba przyznać, że autor tego typu reklamy był istnym geniuszem, gdyż taką reklamę widać z każdego miejsca w mieście. Nie ważne czy siedzimy w domu przy obiedzie czy w parku to na niebie będzie widać mały punkt reklamujący daną firmę.  Jak się okazuje na zachodzie Europy balony reklamowe, są bardzo popularna forma reklamy szczególnie przed dużymi imprezami masowymi jak na przykład mecze piłki nożnej czy koncerty najpopularniejszych zespołów. Taka reklama jest oczywiście bardzo droga i póki co mogą pozwolić na nią sobie tylko wielkie koncerny, gdyż trzeba dodatkowo wynająć pilota balonu, który w bezpieczny i odpowiedni sposób będzie umiał pokierować go w najtrudniejsze nawet zakątki miasta i nie zahaczy przy tym np o linie wysokiego napięcia.

Jest to niebywały sposób na rozreklamowanie się w dzisiejszych czasach, a ludzi lubią nowości. Patrząc na tę formę reklamy zastanawiamy się jak daleko może jeszcze pójść ludzka wyobraźnia i jakie reklamy zostaną stworzone w przyszłości aby przykuć uwagę klientów do danego produkty czy tez usługi.