Nowy pracownik i oprawy uliczne LED

Nowy pracownik i oprawy uliczne LED

oprawy uliczne led

Rok temu otworzyłam sklep i jestem zadowolona z mojego biznesu. Postanowiłam zatrudnić osobę do pomocy bo nie jestem w stanie nad wszystkim zapanować. Potrzebuję kogoś do sprzedaży.

Solidne oprawy uliczne LED – zainteresowanie

oprawy uliczne ledMyślałam o kimś kto pół dnia będzie stacjonarnie w sklepie a pół dnia będzie jeździł po klientach i szukał nowych rynków zbytu. Towar, który zamawiam od producenta jest wysokiej jakości i wiem, że nie będę miała problemu żeby go sprzedać. Sprzedaż stacjonarna mnie zadowala ale trzeba szukać nowych rozwiązań żeby się szybciej rozwijać. Postanowiłam zamieścić ogłoszenie w internecie. Miałam już kilkanaście telefonów i dzisiaj miałam kilka rozmów. Najbardziej spodobał mi się pan Piotr, który ma już doświadczenie w mojej branży. Ja oferuje swoim klientom oświetlenie garaży a także oświetlenie do innych pomieszczeń. Stawiam na jakość. Chce żeby każdy klient była zadowolony z zakupionego u mnie towaru. Oświetlenie hal musi spełniać normy a także gwarantować wykonywanie pracy w firmach na wysokim poziomie. Oświetlenie biur można zakupić na raty. Wprowadziłam taką formę dla wszystkich moich klientów. Klienci chwalą sobie takie rozwiązanie. Jednorazowy wydatek za oświetlenie przemysłowe led dla niektórych firm było zbyt duże. Po wprowadzeniu sprzedaży ratalnej sprzedaż produktów znacznie wzrosła. Pan Piotr był także przedstawicielem handlowym. Liczę na to, że zaakceptuje moje warunki finansowe, które mu przedstawię. Pan Piotr zgodził się na warunki. Prace zacznie od poniedziałku. W godzinach porannych będzie pracował jako przedstawiciel handlowy a po dwunastej jako sprzedawca. Zaproponował żebyśmy zamówili solidne oprawy uliczne led, bo wiele klientów o nie pyta.

Spodobało mi się to, że przekazuje mi takie informację. Wybrałam odpowiedniego kandydata do pracy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Cieszę się, że mój nowy pracownik wykazuje sam inwencję w pracy, bo to dzisiaj rzadkie.