O mojej pracy w hurtowni z mieszankami gumowymi

O mojej pracy w hurtowni z mieszankami gumowymi

mieszanki gumowe

Pracuje w specjalistycznej hurtowni w której sprzedajemy wyspecjalizowany sprzęt i nie tylko. Ostatnio wiele osób,a w zasadzie przedsiębiorców kupuje u nas płyty z gumy. Często zdarza się, że chwalą nasz hurtownię i polecają innym kupcom, bo nasze płyty z gumy, mają najlepsze mieszanki gumowe.

Mieszanki gumowe  sprzedajemy na palety

mieszanki gumoweSzczerze mówiąc, aż tak się na tym nie znam, wiem, że mieszanki gumowe też mamy i sprzedajemy je na palety. Całkiem sporo schodziło ostatnio. Same internetowe zamówienia w większym procencie są właśnie na te mieszanki gumowe. Oczywiście dla leniwych są płyty gumowe już przycięte i gotowe do ułożenia ich zgodnie z przeznaczeniem. Mieszanki gumowe jednak to są zazwyczaj wielkie połacie materiału i nie każdemu chce się chyba przycinać. W każdym razie nasze wyroby gumowe mają najlepszą jakoś w tej okolicy naszego kraju. Chociaż mamy kilku odbiorców z zagranicy, ponieważ nasza marka, nasze wyroby gumowe mają się dobrze i na wschodzie, i na zachodzie, a nawet a południu. Szef mówił na zebraniu, że będą też z dalekiej północy nasze wyroby gumowe zarabiać. Bardzo nas to zmotywowało do pracy. Pamiętam, jak ktoś pytał, dlaczego aż tak się nam dobrze pracuje, czy te mieszanki gumowe, aż tak nam się podobają? A ja mu odpowiedziałem dziarsko, że absolutnie tu nie chodzi o mieszanki gumowe, tu nawet nie chodzi o żadne produkty które sprzedajemy. Faktycznie nasze wyroby gumowe są świetne, ale to też nie powód do takiej radości.

Po prostu lubimy naszą pracę, szanujemy naszego szefa, kochamy to co się dzieje dobrego i zawsze radzimy wszyscy, jak są kłopoty. Ta firma jest jak rodzina, bezpieczna jak chodnik elektroizolacyjny. Dlatego wszyscy się tak dobrze czują. Tu każdy jest zadowolony z pracy, czuje się jak chodnik elektroizolacyjny. Bezpiecznie!

Więcej w temacie można znaleźć na: www.gumagoleniow.pl