Obozy językowe oczami lektora

Obozy językowe oczami lektora

obozy językowe londyn

Nazywam się Sławek i jestem lektorem języków obcych. Władam kilkoma językami, dzięki czemu mam wiele grup. Nasza szkoła często organizuje dla uczniów wyjazdy językowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Obozy językowe organizowane przez szkołę

obozy językowe londynZ każdym rokiem coraz więcej uczniów decyduje się na obozy językowe, które odbywają się w Londynie a nawet na Malcie. W naszej szkole obozy językowe za granicą przynoszą ogromne efekty, które są bardzo szybko zauważalne. Uważam, że każdy uczeń powinien mieć możliwość aby wyjechać na tanie obozy językowe londyn, które szkoła organizuje. Dyrektor ma podpisaną umowę na obozy językowe i ceny są bardzo przystępne. W tym roku również będę jechał na obozy językowe za granicą, ponieważ mam mieć pod opieką grupę uczniów, których będzie to pierwszy taki wyjazd. Jako lektor doskonale uczę języków, ale także wiem jak postępować z młodzieżą. Wszystkie obozy językowe, na których byłem odbyły się prawidłowo i nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Dzieciaki dużo szkoliły język i nauczyły się odważniej mówić. Wyjazdy językowe pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności, co jest bardzo ważne w nauce. Nasi uczniowie, którzy odbyli obozy językowe za granicą w bardzo szybkim tempie zaczęli nadrabiać materiał, który jeszcze jakiś czas temu sprawiał im trudności. Obozy językowe sprawiły, że uczniowie lepiej przyswajają wiedzę oraz ich umysły są bardziej chłonne. Zdecydowanie polecam wyjazdy językowe, ponieważ mają bardzo korzystny wpływ na naukę, niezależnie od wieku ucznia.

Mamy różne grupy wiekowe i często wyjazdy językowe integrują uczniów w różnym wieku. W przyszłości planujemy dokonać przetasowania, aby uczniowie w różnym wieku tworzyli jedną grupę. Zdecydowanie to też wpłynie na pozytywne relacje między wszystkimi uczestnikami zajęć.