Odzież myśliwska a praktyki zawodowe

Odzież myśliwska a praktyki zawodowe

odzież myśliwska

W zeszłym roku odbywałem praktyki w sklepie i bardzo dobre wspominam ten czas. Nasz sklep był dość duży a ja się naprawdę dużo nauczyłem.

Odzież myśliwska jest często kupowanym towarem

odzież myśliwskaW sklepie dostępna była między innymi odzież strzelecka, o której wiem naprawdę wszystko. Właściciel sklepu doskonale mnie przygotował. W sklepie posiadaliśmy również bojówki wojskowe męskie, które bardzo dobrze się sprzedawały. Zaopatrywał nas producent odzieży militarnej, z którym bardzo często się kontaktowałem, by składać zamówienia. Podobno jest to najlepszy producent odzieży wojskowej, z którym współpracuje nasz sklep. Nasza odzież jest przeznaczona dla klientów, którzy cenią sobie jakość i wygodę. Odzież strzelecka, którą sprzedawałem w sklepie była wykonana z najtrwalszych materiałów i była bardzo bezpieczna dla użytkownika. Współpracował z nami także rzetelny producent odzieży myśliwskiej i bardzo polubiłem tego kontrahenta. Często dzwoniłem do niego, żeby zamówić spodnie czy kurtki i bardzo dużo rozmawialiśmy. W sklepie poza zamówieniami, zajmowałem się również sprzedażą. Doradzałem klientom, którą odzież mają wybrać oraz pomagałem dobrać odpowiednie bojówki wojskowe męskie. Klienci cenili sobie moją pomoc i byli bardzo zadowoleni z obsługi sklepu. Zawsze bardzo się starałem, ponieważ chciałem pokazać właścicielowi, że jego nauka nie poszła na marne. Nawet zadzwonił do niego raz producent odzieży militarnej, żeby mnie pochwalić i powiedział, że taki praktykant to świetna sprawa. Cieszę się, ze się sprawdziłem. W przyszłości chcę oferować ubrania jako producent odzieży wojskowej, dlatego tego typu wiedza i praktyka były mi bardzo potrzebne.

Właściciel sklepu powiedział, że na pewno w przyszłości będzie się u mnie zapatrywał w odzież. No to już mam pierwszego zainteresowanego współpracą