Oglądanie sal weselnych w pomorskim

Oglądanie sal weselnych w pomorskim

Wesele to bardzo ważna uroczystość. W wielu przypadkach zdarza się ona tylko i wyłącznie raz w życiu, dlatego wszystko musi być tak, jak należy. Również sali powinno się szukać tak długo, aż uda nam się znaleźć taką, która zadowoli nas w 110 procentach.

Duża i elegancka sala weselna

sale weselne w pomorskimGdy razem z narzeczoną szukaliśmy sali, wiedzieliśmy, że nie zadowolimy się pierwszą obejrzaną salą. Było bardzo wiele ciekawych, dużych i ładnych sal, ale nam chodziło o coś naprawdę wyjątkowego. Szukanie zajęło nam naprawdę dużo czasu. Nie ograniczaliśmy się jedynie do naszego miasta – brane pod uwagę były wszystkie sale weselne w pomorskim. Dopiero jednak po miesiącu poszukiwań udało nam się znaleźć salę, która ujęła nas pod każdym względem. Była ogromna, sufit był bardzo wysoko nad naszymi głowami. Eleganckie ozdoby wisiały zawieszone na pięknych, zdobionych krzesłach. Na ścianach wisiały obrazy i kwiaty. Nie interesowała nas cena – od razu dokonaliśmy rezerwacji. Dopiero po czasie zorientowaliśmy się, że wcale dużo nie zapłacimy za tę salę. Wiedzieliśmy, że na tej sali goście na pewno będą mieli dość miejsca, by tańczyć i dobrze się bawić.  Teraz wystarczyło postarać się o dobrą muzykę – zastanawialiśmy się, czy lepszy będzie DJ, czy zespół. Pani z sali poleciła nam zespół, który wykonywał piosenki w starodawnym stylu. Oboje byliśmy fanami tego rodzaju muzyki – zgodziliśmy się bez wahania. Wszystko wskazywało na to, że nasze wesele będzie naprawdę piękne i niezwykłe. Zadbaliśmy dosłownie o wszystko.

Goście wchodząc nie byli w stanie ukryć zachwytu. Wielka sala była pięknie przyozdobiona, zespół grał już gdy goście wchodzili na salę. Dokładnie tak to sobie wymarzyliśmy – miło było widzieć, że wszyscy się dla nas starają. Nasze marzenia dotyczące wesela w pełni się spełniły.