Oklejanie samochodów jednym ze zleceń

Oklejanie samochodów jednym ze zleceń

oklejanie samochodów

Ja to mam ciekawą robotę. Ciągle jestem w terenie i wiele się dzieje ciekawych rzeczy. Pracuje jako monter w agencji reklamowej w Poznaniu.

Oklejanie samochodów nie wymaga wielu osób

oklejanie samochodówMiasto to a znam jak własną kieszeń i chyba nie ma miejsca, w którym bym nie pracował. Montaż reklam to zawsze przeprowadzam sam. Jestem w tym świetny, więc nie potrzebna mi jest żadna pomoc. Ba, nawet wykonuję profesjonalne oklejanie samochodów w Poznaniu i to też robię zupełnie samodzielnie. Ja to najbardziej lubię montować szyldy reklamowe bo ta robota jest najlepsza. Nasza firma to w ogóle ma bardzo bogatą ofertę bo mamy druk na folii oraz chętnie wybierany druk wielkoformatowy, ale dla mnie to montaż wszystkiego jest możliwy. Jakiś czas temu jechałem do centrum Poznania bo jakiś klient chciał mieć cztery szyldy reklamowe i wykupił sobie miejsce na jednej ulicy. No spoko, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby to umieścić na terenie całego Poznania. Jednak jak przyjechałem na miejsce to się dowiedziałem dlatego tak ma być. Otóż wszystkie firmy, którymi był zainteresowany nasz zleceniodawca mieściły się tylko tam, stąd taka decyzja. Poza tym później okazało się, że wszystkie szyldy reklamowe, które tam zamontowałem przyniosły zamierzony skutek. No i o to chodzi! Po to klient zamawia u nas reklamę, by mieć z tego korzyści no nie? Innym razem to jechałem na obrzeża Poznania do klienta, któremu miałem wykonać oklejanie samochodów. Samochody były pięknie przygotowane i czekały na oklejanie. To był dzień, facet postawił mi obiad i nawet chciał mi więcej zapłacić za oklejanie samochodów bo był taki zadowolony. Ja to żadnej dodatkowej kasy brać nie mogę.

Klient zapłacił za zlecenie to tylko jadę na montaż reklam a nie, że jakieś pieniądze jeszcze dla mnie. Lubię swoją robotę, poznaje dużo ludzi i jest sympatycznie.