Opisuję na zajęciach wentylator transportowy do trocin

Opisuję na zajęciach wentylator transportowy do trocin

Takiego tematu to nikt się nie spodziewał na zajęciach. Dostaliśmy od wykładowcy wybór. Albo ktoś się zgłosi na ochotnika, albo wszyscy będziemy pisać sprawdzian. Chętnych nie było dlatego uznałem wziąć wszystko na swoje barki i się zgłosiłem.

Bardzo szczegółowo opisałem wentylator transportowy do trocin

wentylatory transportowe do trocinTematem zajęć miały być wentylatory transportowe do trocin i nie miałem zielonego pojęcia co to w ogóle jest. Zgłosiłem się jednak, ponieważ na sprawdzianie i tak byłoby to zagadnienie a ja z prezentacji jestem dobry i wiedziałem, że będę potrafił taki wentylator opisać. W razie co będę dodawał coś od siebie. Na przygotowanie się do zajęć miałem tylko trzy dni i od razu jak wróciłem z zajęć to zabrałem się do pracy. Sprawdziłem w internecie jak wyglądają te wentylatory transportowe do trocin i jakie jest ich zastosowanie. Nie ukrywam, że czytając to wszystko dość mnie ten temat zainteresował. W internecie znalazłem wszystkie niezbędne informacje i w zasadzie mogłem tylko na tym bazować. Opisałem w jakich rodzajach występują wentylatory transportowe do trocin oraz w jakiej branży są wykorzystywane. Również pozwoliłem sobie na wyszczególnienie z czego konkretnie są zbudowane poszczególne wentylatory transportowe do trocin i dodałem w jaki sposób są one serwisowane. Nawet nie zauważyłem jak wybiła dwudziesta trzecia. Rano mam zajęcia z mechaniki to muszę się porządnie wyspać. Zostało mi tylko parę rzeczy do wprowadzenia to zrobię to następnego dnia. Mam jeszcze czas na to wszystko to zdążę.

Kiedy była lekcja to zaraz po sprawdzeniu obecności nauczyciel wywołał mnie na środek sali i kazał przedstawić swoje wypracowanie. Wszyscy bardzo uważnie mnie słuchali i widziałem, że wzbudziłem w nich zainteresowanie. Dobrze mi poszło.