Opowiadam o tanim programie magazynowym

Opowiadam o tanim programie magazynowym

Mój tata prowadzi firmę. Est szefem centrum logistycznego. Centrum logistyczne prowadzi od dwudziestu lat. Czyli tyle ile ja mam lat. Tata jak dowiedział się, że mama jest ze mną w ciąży postanowił napisać biznesplan i poszukać dofinansowanie na otworzenie swojego biznesu.

Program magazynowy łatwy w obsłudze

program magazynowyUdało mu się chociaż jak mama i .tata twierdzą nie było łatwo. Firma na początku nie przynosiła dochodów. Tata zaczynał od małego magazynu. Musiał siedzieć w pracy od rana do nocy. Walczyć o każde zlecenie i każdego klienta. Z czasem zarządzanie magazynem zaczęło być bardziej dochodowe. Magazyn zaczął przynosić dochody. Tata zmienił lokal. Teraz centrum logistyczne jest na sporej powierzchni. Tata obsługuje wielu klientów także z zagranicy. Pracownicy wykonują swoje obowiązki korzystając z nowoczesnego programu. System wms to jest nowoczesne rozwiązanie doceniane na rynku zagranicznym. Na rynku lokalnym wms program nie jest jeszcze wszystkim znany. Tata współpracuje z wieloma klientami z zagranicy i dzięki nim dowiedział się, ze system wms skraca wykonywania obowiązków. Na naszym rynku system wms jest bardzo drogi ponieważ to nowość. Tacie udało się ściągnąć go z zagranicy w dużo niższej cenie. Tani program magazynowy nie jest trudny w obsłudze. Jego pracownicy byli na szkoleniu. Dobrze sobie obecnie radzą w trakcie wykonywania pracy. Na początku były pewne programy ale wiązało się to z brakiem znajomości języka obcego przez niektórych pracowników. Tata dzięki temu wpadł na pomysł aby w firmie zorganizować bezpłatny kurs języka obcego dla chętnych pracowników. Zajęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Po kursie problemy z programem nie pojawiały się. To był strzał w dziesiątkę. Uważam, że mój tata jest najlepszym właścicielem firmy. Jestem z niego dumna