Organizacja wieczoru kawalerskiego

Organizacja wieczoru kawalerskiego

Jako wedding planner pracuję już od trzech lat. Ukończyłam wszelkie niezbędne kursy i cieszę się, że obrałam właśnie tę drogę w życiu. W naszym kraju ten zawód staje się coraz bardziej popularny, ponieważ wesele nie jest już tylko tanią potańcówką ale wielką imprezą. Nie każdy ma predyspozycje do tego aby organizować tego typu uroczystości, bo zajmuje to sporo czasu. Ja przy okazji wesel organizuję również imprezy towarzyszące – organizacje wieczorów kawalerskich i panieńskich. 

Wieczory kawalerskie są wymagające 

Obsługa techniczna imprez warszawaCzęsto zdecydowanie więcej pracy kosztuje mnie organizacja wieczorów kawalerskich niż wesel. Dlaczego? Przede wszystkim w tym sensie, że od kilku lat można zaobserwować trend organizowania imprez tematycznych. Ostatnio przyszedł do mnie świadek na ślubie. Poprosił o zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w stylu hawajskim. Oczywiście wszystko miało nawiązywać to plaży – drinki, muzyka, tańce no i oczywiście wystrój. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ w lokalu gdzie odbywać się miał ten wieczór miał być piasek nawiązujący do plaży. Właściciel naturalnie nie chciał w ogóle o tym słyszeć. Postanowiłam zapytać świadka czy w grę wchodzi organizacja wieczoru na świeżym powietrzu. Był czerwiec a ja miałam dojścia do właściciela plaży w naszym mieście i mogłam poprosić go o udostępnienie kawałka. Świadek się zgodził i całość wyszła bardzo naturalnie i fajnie a co najważniejsze klienci byli bardzo zadowoleni.

Organizowanie wieczorów kawalerskich wymaga od nas, wedding plannerów nie tylko pomysłów ale i licznych znajomości. Cieszę się, że wciąż mam dużo rzeczy do zorganizowania, bo praca to całe moje życie. Wieczory kawalerskie są coraz bardziej wymagające. Aby móc je dobrze zorganizować potrzebuję około trzech miesięcy. 

Więcej znajdziesz na http://www.maxsound.pl