Outsourcing kadrowo-płacowy – poszukiwania współpracy

Outsourcing kadrowo-płacowy – poszukiwania współpracy

agencja pracy

Jestem Monia. Od dziesięciu lat prowadzę działalność gospodarczą w Olsztynku. Olsztynek to małe miasto pod Olsztynem. Moja firma rekrutacyjna ma dobrą renomę na lokalnym rynku. Współpracuje z wieloma firmami nie tylko z Olsztyna.

Outsourcing kadrowo-płacowy – nowa forma współpracy

agencja pracy

Na teranie całego kraju szukamy zatrudnienia dla pracowników, którzy się do nas zgłaszają. Agencja pracy tymczasowej, z którą działamy od początku naszej działalności chce wprowadzić nowy pomysł do naszej działalności. Planuje zatrudnić wykwalifikowane kadrowe i księgowe. W ten sposób chce otworzyć nowoczesne biuro w Olsztynie i oferować profesjonalny outsourcing kadrowo-płacowy. Jest bardzo duże zapotrzebowanie na taką formę współpracy. Zrobiliśmy badania rynku i wiele firm informowało nas, że taka forma współpracy bardzo by im odpowiadała. Planowaliśmy zrobić coś nowego ponieważ do tej pory trzymaliśmy się ze zwykłych rekrutacji. Na rynku jest spora konkurencja więc szukamy nowych form na rozreklamowanie naszej firmy i przyciągniecie najlepszych pracowników. Outsourcing pracowniczy sprowadza się od lat. Zdecydowaliśmy się na leasing pracowniczy ponieważ jakiś czas temu przeczytaliśmy, ze taka forma sprawdza się za granicą. U nas na początku było różnie. Pracownicy nie byli do końca przekonani. Jednak czas pokazał, że nasi pracownicy także zaakceptowali taki rodzaj zatrudnienia. Szukamy teraz zleceń od firm, które chciałyby się z nami rozwijać w outsourcing kadrowo-płacowy. Mamy zatrudnionych już dziesięć najlepszych specjalistek z na rynku. Nasze usługi są w przystępnej cenie.

Na pewno koszt jest niższy niż zatrudnienie kadrowej na etat w firmie. Jest to oferta skierowana głównie do firm, które dopiero zaczynają swoją działalność lub ich działalność nie przynosi jeszcze takich dochodów jakie sobie założyli.