Perfumowane świece Kringle

Perfumowane świece Kringle

 

Jeśli lubicie świece zapachowe, z pewnością zależy wam na tym, by zapach był intensywny i wyczuwalny w całym pomieszczeniu. Nie jest łatwo znaleźć takie świece na naszym rynku, ale to wcale nie oznacza, że one nie istnieją. Przykładem takich świec są Kringle Candle.

Kringle – nie zapachowe, a perfumowane

świece Kringle CandleŚwiece Kringle to ponad czterdziestoletnia tradycja połączona z innowacyjnością. Kringle Candle zostały zaprojektowane i wymyślone po to, by cieszyć w każdym wnętrzu, więc ich twórcy współpracują od zawsze z najlepszymi perfumiarzami, którzy starannie selekcjonują wybierane dla świec zapachy w taki sposób, by były one jak najbardziej realistyczne. Świece Kringle Candle mają jedną charakterystyczną cechę, którą jest ich biała barwa, która nie jest przypadkowa i ma być właściwością, która dodatkowo pozwoli dopasować świecę do każdego pomieszczenia, nie zaburzając jego wystroju. Wiadomo wszak nie od dziś, że klasyczna biel jest tym, co pasuje w każdych okolicznościach i kojarzy się z dyskretną elegancją. Kringle Candle przyświeca zasadniczo jedna idea: tworzą oni świece w stu procentach wolne od barwników, zawierające czyste esencje zapachowe po to, by paliły się jasnym, białym, czystym światłem. W chwili obecnej na rynku dostępnych jest już ponad siedemdziesiąt zapachów tych, nieskazitelnie białych, świec, a wszystko po to, by każdy mógł znaleźć aromat, który będzie jego wersją domowej słodyczy. Producenci ponadto zapewniają, że nieważne, jaki rodzaj świecy wybierzemy, każda z nich będzie idealnym uzupełnieniem tego, gdzie się znajdzie.

Świece Kringle to produkty, które od momentu zapalenia wypełniają każde pomieszczenie wspaniałym, długo trwającym zapachem. Zdecydowanie wpisują się więc w nurt zapachowych świec premium, które uszczęśliwią każdego, kto chce od życia „więcej”.