Piękna i subtelna dzianina w kwiaty

Piękna i subtelna dzianina w kwiaty

Kwiatowe motywy są od kilka lat hitem w sezonie wiosennym i letnim. Co roku zmieniają się jedynie florystyczne motywy przewodnie. W ostatnim sezonach modne były motywy egzotycznych roślin, jasne kwiaty. Nadruki kwiatów występuje na sukienkach, bluzkach oraz akcesoriach.

Ponadczasowa dzianina w kwiaty

dzianiny w kwiatyFlorystyczne długie sukienki letnie przywodzą na myśl plażę. Wzór kwiatowy na sukienkach dodaje kobiecości każdej stylizacji. Warto mieć w swojej szafie sukienki z dzianiny w kwiaty , jest to ponadczasowy element garderoby. Intensywne kolory kwiatów ożywiają strój. Kwiatowe elementy garderoby najlepiej zestawiać z pozostałym elementem stroju w jednolitym kolorze. Ubranie w kwiaty można zakładać do codziennej stylizacji, jak również do pracy lub w wersji wizytowej. Do eleganckiej sukni na przyjęcie z motywem florystycznym wystarczy jednolity żakiet lub narzuta i szpilki. W sklepach możemy znaleźć sukienki w różnych fasonach. Możemy dopasować kwiatowe sukienki do naszej figury. W przypadki ukrycia dodatkowych kilogramów warto stosować ubrania w duże wzory kwiatowe. Kobiety o prostej figurze mogą nosić większość fasonów sukienek. Panie o figurze w kształcie gruszki najlepiej wyglądają w sukienkach u luźnym kroju, bez wcięcia w talii. W przypadku figury kobiecej w kształcie klepsydry najlepszym wyborem są proste, ołówkowe sukienki.

Torebki w kwiatki nie są uniwersalnym towarem. Wyglądają najlepiej w zestawieniu z pastelową stylizacją. Poza nadrukami kwiatów dostępne są również naszywki kwiatowe. Możemy je kupić w sklepie pasmanteryjnym. Kwiaty są ciekawym motywem, dają wiele możliwości stylizacji. Ubranie z motywem kwiatowym warto wybierać niezależnie od wieku.Ubrania w motywem florystycznym wykonywane są z rożnego rodzaju dzianin i tkanin.