Pierwszy motocykl i dobry schuberth c3 pro

Pierwszy motocykl i dobry schuberth c3 pro

schuberth c3 pro

Wiele osób motocykl kupuje dla czerpania radości z jady, dla poczucia swobody, wolności lub zwyczajnie dla szpanu. Ostatnią grupą nie będę się przejmował, bo tacy albo się zakochają w tym i przejdą na tych czerpiących radość, albo zrezygnują szybciej niż może się to wydawać. Ewentualnie to motocykl „zrezygnuje” z nich.

Kask schuberth c3 pro i inne kaski

schuberth c3 proZ mocą, jaką otrzymujemy na tylne koło naszego rumaka nie ma żartów, szczególnie, jeżeli jest to nasza pierwsza maszyna. Otwarcie przepustnicy na 80 procent na niskim biegu powoduje, że tylna cześć naszego ciała zjeżdża po siedzeniu, w oczach pojawiają się łzy a na ustach… rośnie banan od ucha do ucha. Ci ostatni jednak nie będą przygotowani na zakup motocykla i będą jeździć na zdrapkę. Reszta z reguły ma zakupiony przynajmniej kask. Dobrze, jeżeli to nawet nie jest kask schuberth c3 pro, który dla młodego motocyklisty jest prawdopodobnie za drogi, ani nolan n40. Od schubertha nie dostaniemy nic taniego, ponieważ jest to marka nastawiona na komfort i bezpieczeństwo. Te kaski muszą tyle kosztować. Jednak kask na motor nolan znajdziemy też w cenie która nie zrujnuje naszego budżetu. Jednak te kaski będą nastawione bardziej na komfort. Trudno powiedzieć, żeby było w nich cicho (mowa o tańszych modelach). Dobrze jednak, jeżeli mamy przynajmniej jeszcze kombinezon na motor dwuczęściowy. Ogólnie Nawet sama kurtka na początek to już coś, razem z rękawicami. Wszystko to pełni jakieś określone role, którymi jest komfort i bezpieczeństwo. Zatem jeżeli planujemy zakup motocykla, to zaopatrzmy się przynajmniej w częściowy strój motocyklowy.

Nie musi być to od razu skóra. Może być tekstyl, byleby było coś nas chroniło przed czynnikami atmosferycznymi, owadami i… asfaltem, gdyż żadne z nich nie jest przyjemne, jeżeli nie mamy swojej ochrony.