Plac zabaw pomysłem na biznes

Plac zabaw pomysłem na biznes

place zabaw

Od dwóch lat jestem w domu z córką. Mój mąż dobrze zarabia i postanowiliśmy, że na razie zawieszam moja karierę, żeby posiedzieć z dzieckiem w domu. Nie chcemy oddawać małej do żłobka a i moi i rodzice męża mieszkają w różnych rejonach naszego kraju. Z wykształcenia jestem projektantem wnętrz. Zawsze mogę wrócić do zawodu.

Plac zabaw ma wiele zalet

place zabawJestem na bieżąco z nowymi trendami. Oglądam wiele programów i czytam rożne magazyny branżowe. Na razie jestem skupiona tylko i wyłącznie na córce i nie brakuje mi projektowania wnętrz. Generalnie mam inny pomysł na siebie i na swój biznes. Jeszcze nie mówiłam o tym mężowi. Dzisiaj mam zamiar z nim porozmawiać po kolacji jak Ala zaśnie. Mieszkam z mężem w domu z ogrodem. Ala jest coraz większa i coraz chętniej bawi się na dworze na huśtawkach czy karuzeli. Stwierdziłam, że to jest dobry pomysł na biznes. Tydzień temu jak córka spała przygotowałam projekt naszego placu zabaw. Dobre place zabaw są dobre dla dzieci. Dzieci mogą spędzać czas na dworze a to jest dobre dla odporności. Plac zabaw wpływa na rozwój dziecka. Jako producent pracowałabym na najlepszy materiałach. Chciałabym zagwarantować, że sprzęt używany przez dzieci będzie bezpieczny. Mam jeszcze pomysł dla ludzi starszych, my już nie bawimy się na placach ale za to mogłabym przygotowywać także siłownie plenerowe. Siłownie zewnętrzne cieszą się ostatnio coraz większym zainteresowanie. Można je spotkać w różnych miejscach. Generalnie mam kilka pomysłów jakie sprzęty mogłabym produkować.

Alusia dzisiaj poszła szybko spać, jakby przewidziała że mamusia chce z tatą porozmawiać. mąż był zdziwiony moim pomysłem. Nie wiedział, że o czymś takim myślę. Stwierdził, że pomysł jest bardzo dobry i będzie mnie wspierał i mi pomagał w biznesie.