Polecane kowalstwo w okolicy

Polecane kowalstwo w okolicy

Dwa lata temu z mężem wybudowaliśmy sobie dom. Wtedy zależało nam na tym żeby jak najszybciej wprowadzić się do nowego domu bo wynajmowaliśmy mieszkanie, które przecież trzeba było opłacać. I tak zamieszkaliśmy wtedy gdy wszystko jeszcze nie było wykończone.

Zakup bramy i ogrodzenia u kowala

kowalstwo krakówTak naprawdę to była tylko kuchnia, łazienka oraz jeden pokój. Gdy tam mieszkaliśmy to mąż wszystko dokańczał sam. W sumie to dopiero teraz zaczęliśmy interesować się ogrodzeniem. Do tej pory mieliśmy tylko zwykły płot z bramą. Jednak zawsze marzyła nam się prawdziwa brama z ogrodzeniem zrobiona przez kowala. I tak niedawno zaczęliśmy szukać odpowiedniego fachowca, który coś takiego dla nas zrobi. znalezienie kogoś kto robi ładne rzeczy a i do tego jest konkurencyjny cenowo nie jest proste. W sumie to znaleźliśmy jednego kowala z polecenia. Nasi znajomi też mają dom i oni jakiś czas temu zamawiali sobie nową bramę. Mi się ona szalenie podoba bo jest niezwykle gustowna i trzeba przyznać, że zwraca uwagę. Także pojechaliśmy do tego pana porozmawiać o tym co może nam zrobić i ile to będzie kosztowało. Kowal pokazał nam różne wzory i mi podobało się większość z nich. Były naprawdę ładne. Cena także była przyzwoita. Sądziłam, że zapłacimy za to dużo więcej. Jednak kowalstwo kraków jest najlepsze w okolicy. Pan zrobił nam wszystko dosyć szybko. Przywiózł nam także wszystko na miejsce. Montaż ogrodzenia i bramy trochę trwał ale warto było czekać.

Dla mnie efekt był fenomenalny. Nie przypuszczałam, że cały nasz dom z zewnątrz zmienić się gdy będzie takie ładne ogrodzenie. Naprawdę wszystko wyglądało teraz inaczej i lepiej. Byłam bardzo zadowolona. Teraz kto do nas przychodzi podziwia nasz nowy zakup. W sumie dopiero teraz mogę stwierdzić, że mamy w domu wszystko skończone.