Pomnik wyprodukowany w Toruniu jako trafny wybór

Pomnik wyprodukowany w Toruniu jako trafny wybór

Chodząc po cmentarzu zauważyłem, że pomnik mojej babci uległ zniszczeniu. Tak na prawdę nie wiedziałem co mogło się zdarzyć ale główna płyta była przełamana na pół. Jedno nie ulegało wątpliwości. Musiałem jak najszybciej zamówić nowy pomnik.

Wymiana nagrobka członka rodziny

nagrobki produkowane w ToruniuJednak to nie było takie proste. Tym razem chciałem aby złożyła się na niego cała rodzina i był trochę porządniejszy od poprzedniego. Tak na prawdę wiedziałem, że w taką rzecz warto trochę zainwestować aby postała znacznie dłużej niż inne typowe przedmioty. Na szczęście moja rodzina powiedziała, że dołoży pieniądze i dzięki temu będzie można zamówić coś o wiele lepszego. Przeglądając ogłoszenia zauważyliśmy, że nagrobki produkowane w Toruniu mają korzystną cenę. Uznaliśmy, że warto by było wziąć jeden z nich. Na dodatek pewna firma oferowała usługę związaną z dostawą oraz darmowym montażem. Ja się na tym absolutnie nie znałem dlatego uważałem tą ofertę za korzystną. Na początku myślałem, że będą małe problemy z zarządcą miejscowego cmentarza. Na szczęście nawet ten nie robił nam żadnych problemów i wziął bardzo małą opłatę za zmianę pomnika. Kamieniarz zaręczał, że nasz pomnik będzie stał dość długo. Wybraliśmy oczywiście ten jak najbardziej czarny. Nie wiedzieć czemu ale takie kolory nam się podobały i uznaliśmy, że będzie pasował. Nie chcieliśmy jednak przesadzić z jego wyglądem i wybraliśmy standardową wersję aby zbytnio nie zwracał na siebie uwagi. Jak wszystkim wiadomo na cmentarzu zdarzali się złodzieje, a ja nie chciałem aby pomnik babci rzucał się wszystkim od razu w oczy.

Realizacja wybranego przez nas zamówienia miała potrwać około tygodnia. Potem mieliśmy dostać wiadomość tekstową z wiadomością o zakończeniu zamówienia i z prośbą o kontakt w celu zobaczenia.