Poszukiwania montera paneli słonecznych

Poszukiwania montera paneli słonecznych

Mój doradca finansowy od dawna namawiał mnie, bym zainwestował w pracownika, który będzie przeprowadzał montaż dla moich klientów. Początkowo nie brałem takiego rozwiązania pod uwagę, jednak z czasem uznałem, że to doskonałe rozwiązanie.

Panele słoneczne wraz z montażem

panele słoneczneSą same plusy, ponieważ zdobędę więcej klientów i będę świadczył kompleksowo usługi. Moja firma oferuje nowoczesne baterie słoneczne, których montaż co prawda jest bardzo prosty, jednak wymaga specjalistycznej wiedzy. Nie każdy klient wie jak zakładana jest taka bateria słoneczna i wynajmuje do tego montera z jakiejś firmy. Od teraz to ja będę oferował panele słoneczne już z montażem co na pewno będzie sporym udogodnieniem dla wszystkich klientów. Interesował mnie tylko doświadczony monter, który wiedział jak zakładać panele słoneczne. W ogłoszeniu umieściłem niezbędne wymagania co do pracownika i szczegółowo opisałem stanowisko pracy. Jeżeli uda mi się znaleźć jakiegoś montera do końca miesiąca to od lutego już będzie można wdrożyć ten projekt. Mam doskonałe baterie słoneczne i wiem, że mogę ich sprzedawać jeszcze więcej. Zgłoszenia napływały do firmy w ogromnych ilościach a ja nie miałem czasu się tym zajmować. Poprosiłem Grzegorza z kadr, aby przeprowadził rozmowę o pracę z każdym kandydatem, który posiada doświadczenie i wie jak montować panele słoneczne. Grzegorz jest moim zaufanym pracownikiem i wiem, że mogę mu powierzyć tak odpowiedzialne zadanie, ponieważ się z niego wywiąże.

Oczywiście ostateczną decyzję podejmę ja, jednak będzie już przeprowadzona selekcja przez Grzegorza. Wybrał on dwie osoby, które się nadawały a ja ostatecznie zdecydowałem się na chłopaka, który produkował panele słoneczne i znał się na tym od podstaw. Na pewno bez przeszkód poradzi sobie na tym stanowisku.

Zainteresowanych zakupem sprawdzonych paneli słonecznych polecam odwiedzić stronę www.4sun.eu