Poszukiwania sprawdzonych noclegów

Poszukiwania sprawdzonych noclegów

Razem z narzeczonym marzyliśmy o tym, żeby pojechać na wakacje w góry. Chcieliśmy jednak ominąć najbardziej turystyczne miejscowości. Zależało nam na tym, aby pojechać w jakieś ciche i sprawdzone miejsce. Jednocześnie, chcieliśmy aby z tego miejsca było w miarę blisko do najbardziej popularnych szlaków górskich. W końcu zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie wieś Chochołów.

Skorzystaliśmy ze sprawdzonych noclegów w Chochołowie

Teraz pozostało jeszcze najważniejsze, musieliśmy znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg. Zależało nam na komforcie, dlatego chcieliśmy trafić w dobre i sprawdzone miejsce. Kierowanie się zdjęciami z internetu, było według nas nierozsądne. Całe szczęście z pomocą przyszła nam moja koleżanka, która poleciła nam naprawdę sprawdzone noclegi – Chochołów to wieś, gdzie znajdował się polecany przez nią pensjonat. Zapewniła mnie ona, że jest to miejsce komfortowe i ciche. Znajduje się w dosyć znacznej odległości od ruchliwej drogi, ale jednocześnie niedaleko jest przystanek autobusowy skąd można dojechać dosłownie w każde miejsce w górach. W pensjonacie można korzystać ze śniadań oraz obiadów, ponieważ znajduje się w nim bardzo dobra restauracja. Dodatkowo wszystkie pokoje są przestronne i posiadają własną łazienkę z prysznicem lub wanną. Właśnie na czymś takim nam zależało! Zdecydowaliśmy się od razu zarezerwować nasz nocleg.

Ponieważ rezerwowaliśmy go z dość dużym wyprzedzeniem, nie mieliśmy problemów z terminem. Dodatkowo ważne było dla nas to, że zarezerwowaliśmy nocleg w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Nocleg okazał się naprawdę komfortowy, a do naszej dyspozycji zespół sprzątający, dzięki czemu codziennie po powrocie ze szlaku mieliśmy czysty pokój.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.domki-zakopane.eu!