Poszukiwanie prawnika do sprawy rozwodowej

Poszukiwanie prawnika do sprawy rozwodowej

Kiedy poznałam mojego męża od razu miałam takie poczucie, że jest to ten jedyny dla mnie. Miał w sobie to tajemnicze „coś”, zawsze kojarzył mi się z mężczyzną niezależnym i doskonale wiedzącym czego chce. Pomyślałam, że życie z takim mężczyznom będzie dobre. I takie było, jednak tylko do czasu. 

Prawnik od rozwodów potrzebny od zaraz 

kancelaria prawna rzeszówWiele osób mówiło mi, że ta jego niezależność nie zniknie jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki kiedy tylko weźmiemy ślub, a ja licząc na to jestem po prostu naiwna. Dzisiaj widzę, że byłam zakochana i wierzyłam w cuda. Było tak do czasu, kiedy mąż nie zaczął znacznie później wracać z pracy do domu a weekendy wiecznie wychodzić z kolegami na miasto. Pewnego dnia do naszego mieszkania zapukała przestraszona kobieta. Zapytała się czy to ja i poprosiła o rozmowę. Powiedziała mi, że od pół roku miała romans z moim mężem, bo ten zapewniał ją o tym, ze jest kawalerem i przypadkowo dowiedziała się o mnie. Nie byłam zła na nią, jednak postanowiłam, że jedynym co może mi w tej chwili pomóc to kancelaria prawna rzeszów. Umówiłam się na spotkanie, poprosiłam tę kobietę aby poszła ze mną a w sądzie ewentualnie zeznawała jako świadek. Zgodziła się. Kiedy poszłam d o prawnika powiedział, że jest to jedna z kolejnych spraw, ponieważ ostatnio bardzo wiele jest rozwodów. Wiedziałam, że mi pomoże ponieważ był już doświadczony w swoim fachu. Jako, że miał być to rozwód z orzeczeniem o winie chciałam mieszkanie. Prawnik powiedział, że mogę mieć dużo więcej.

Nie wiedziałam co to do końca oznacza, ale nie miałam żadnych oporów aby odebrać mu wszystko co miał. Nie chciał zgodzić się na rozwód z orzeczeniem o jego winie, jednak dowody były obciążające. Okazało się, że na boku miał jeszcze dwie oszukane kobiety. Wreszcie jestem wolna i szczęśliwa.