Potrzebowałem kilku bram przemysłowych w Wielkopolsce

Potrzebowałem kilku bram przemysłowych w Wielkopolsce

Jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy spedycyjnej. Przejąłem firmę po moim ojcu, który był zawodowym kierowcom ciężarowym. Teraz pomaga mi w zatrudnianiu i wyszukiwaniu nowych pracowników oraz kontrahentów w biurze. Ostatnimi czasy szukaliśmy używanych ciągników siodłowych w dobrej cenie oraz w jak najlepszym stanie oraz kierowców.

Poszukiwania bram przemysłowych w Wielkopolsce

bramy przemysłowe wielkopolskaW końcu udało nam się znaleźć kilka ciężarówek w dobrym stanie oraz wykwalifikowanych kierowców. Kolejnym problemem było to, gdzie trzymać ciężarówki, gdy nie ma akurat żadnego zlecenia. Musieliśmy rozbudować naszą obecną bazę o kilka nowych stanowisk oraz bram przemysłowych. O ile znalezienie fachowców i rozbudowanie garażu nie było dużą trudnością o tyle znalezienie najlepszej bramy przemysłowej w stosunku jakości do ceny w mojej okolicy okazało się sporym wyzwaniem. Jeden z moich znajomych polecał mi jednego lokalnego producenta, chwalił sobie jakość produktów i dość przestępne ceny. Nie marnując czasu usiadłem do komputera i zacząłem szukać tej firmy. Po wpisaniu w przeglądarkę – bramy przemysłowe wielkopolska wyskoczyło mi wiele odnośników do firm, które specjalizują się w produkcji i montażu takich bram. Praktycznie na samej górze wyszukiwania znalazłem firmę, którą polecał mi znajomy. Po zapoznaniu się z ich ofertą, musiałem stwierdzić, ze faktycznie ceny mają bardzo atrakcyjne, a czas realizacji zamówienia bardzo krótki.

Złożyłem zamówienie na trzy takie bramy przemysłowe. W odpowiedzi otrzymałem datę, kiedy monterzy wraz z bramami przyjadą do mojej bazy i je zamontują. Zgodnie z obietnicą po kilku dniach zjawiła się ekipa wraz z zamówionymi bramami. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i bez większych niespodzianek. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.