Potrzebowałem nawigacji do ciężarówek

Potrzebowałem nawigacji do ciężarówek

Posiadam rodzinną firmę spedycyjną. Z miesiąca na miesiąc rozwijamy naszą działalność, a nasza flota się powiększa. Wiąże się to z zatrudnianiem coraz większej liczby profesjonalnych kierowców. Trasy międzynarodowe nie należą do prostych i coraz częściej zdarzały się wpadki, zwłaszcza młodszych kierowców, którzy nie wybrali najlepszej trasy prowadzącej do celu.

Poszukiwania nawigacji dla ciężarówki od Garmina

garmin nawigacja dla ciężarówekPostanowiłem jak najszybciej coś z tym zrobić. Nie mogłem sobie pozwolić na tracenie ważnych kontrahentów z tak błahych powodów. Od lat w aucie osobowym używam nawigacji Garmin, jestem z niej bardzo zadowolony i nie raz dzięki niej uniknąłem korków. Podjechałem do sklepu z tego typu produktami i zapytałem sprzedawcy czy mają coś dla ciągników siodłowych. Odpowiedział, że posiadają specjalną serię produktów Garmin Nawigacja dla ciężarówek, tej firmy jest prawdziwym hitem na rynku europejskim. Tym co wyróżnia taką nawigację są specjalne funkcje przeznaczone tylko i wyłącznie dla samochodów ciężarowych, takie jak funkcje wyznaczanie tras z uwzględnieniem masy oraz wysokości pojazdu i wyświetlania związanych z tym ostrzeżeń. Poprosiłem aby pokazał mi różne modele z różnego przedziału cenowego i opowiedział o ich różnicach. Zależało mi aby sprzęt poradził sobie nawet w największych zakamarkach europejskich dróg i pewnie doprowadził moich kierowców do celu podróży.

Po kilkunastu minutach rozmowy udało mi się wybrać najbardziej odpowiadającą wymaganiom mojej firmy nawigację dla ciężarówek. Dzięki kupnie kilkunastu sztuk od ręki dostałem rabat za złożone zamówienie. Bardzo mnie ten fakt ucieszył, ponieważ im szybciej nawigacja się spłaci tym lepiej. Od dziś, każdy mój kierowca przyjedzie w wyznaczone miejsce bez najmniejszego opóźnienia.