Poznań – makijaż permanentny

Poznań – makijaż permanentny

Odkąd zostałam mamą, na wiele rzeczy nie mam czasu. Dbanie o urodę zeszło na dalszy plan. Ot, kwestia priorytetów… Jednak jako kobieta chcę wyglądać dobrze – choćby dla własnego, dobrego samopoczucia. Nie jestem i nigdy nie byłam wielbicielką przesiadywania przed lustrem i wklepywania mazideł do twarzy. Jednak ostatnio przeczytałam o tym, jak niezależnie od pory dnia i nocy wyglądać niczym z okładki magazynu…

Zalety makijażu permanentnego 

makijaż permanentny wykonywany w PoznaniuW kobiecym czasopiśmie poświęconym urodzie znalazłam cały artykuł o makijażu permanentnym. Z chęcią go przeczytałam, ponieważ interesuję się urodowymi nowinkami. Jako kobieta lubię wyglądać na zadbaną, a o to obecnie ciężko. Moje dziecko jest wymagające i makijaż siłą rzeczy odszedł do lamusa. Tematem przewodnim artykułu był makijaż permanentny wykonywany w Poznaniu. Tym bardziej mnie zaciekawił, bo pochodzę z okolic. Moje wnioski po lekturze były następujące: to doskonałe rozwiązanie dla tak zabieganych osób, jak ja. Makijaż permanentny można wykonać na ustach, brwiach oraz powiekach. Trzeba przyznać, że subtelnie podkreślone spojrzenie każdemu dodaje urody. Perspektywa budzenia się każdego dnia z gotowym makijażem jest bardzo kusząca… Moją zmorą zawsze były brwi – nieokiełznane i nie takie, jak chciałam. Makijaż permanentny i w tym wypadku mógłby pomóc, a moja twarz zyskałaby piękną oprawę. Malowanie ust jest niby proste, ale w pośpiechu i z dzieckiem na ręku – już nie bardzo. Można nabawić się groteskowego efektu. Sądzę, że skorzystam z takiego zabiegu, muszę tylko znaleźć dobry salon kosmetyczny. 

Czuję, że wkrótce moje postrzeganie samej siebie się zmieni. Dbanie o urodę już nie zajmie mi wiele czasu. Można nawet powiedzieć:wcale. Twarz będzie zawsze zadbana i subtelnie podkreślona. O taki efekt zawsze mi chodziło, a teraz mogę go mieć – i to na długie lata!