Praca przy produkcji pojemników

Praca przy produkcji pojemników

Kosze metalowe

Od ponad roku pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju pojemników. Fabryka, w której pracuję jest bardzo, ale to bardzo duża, dlatego też praktycznie każdy ma swoje własne stanowisko pracy i każdy jest przydzielony do nadzorowania różnego rodzaju produkcji.

Pojemniki i kosze metalowe

Kosze metaloweZdecydowanie w naszej fabryce najczęściej produkowane są pojemniki na psie odchody, nie są one jednakże trudne do wyprodukowania, zresztą tak dokładnie nie wiem, jak wygląda ich produkcja, ponieważ ja akurat na tym stanowisku nie pracuję. Nie znam również bardzo dobrze żadnego pracownika tej firmy, który pracuje właśnie przy ich produkcji. Ja sam w tej firmie pracuję na stanowisku, gdzie produkowane są kosze metalowe. Przez pewien czas, a konkretnie przez dwa miesiące pracowałem na stanowisku, gdzie produkowane były pojemniki na leki przeterminowane. Jednakże zostałem przeniesiony na wyżej wspomniane stanowisko produkcyjne, ponieważ ta firma po prostu zaniechała produkowanie pojemników na leki przeterminowane. Generalnie rzecz biorąc nie wiem, dlaczego szefostwo podjęło decyzję o zaniechaniu produkcji, ponieważ wydawało mi się, że sporo zamówień na owe pojemniki były. Zamiast pojemników natomiast firma zaczęła produkować kosze uliczne, jednakże do tego działu specjalnie zatrudniono kilku pracowników, a mnie jak wyżej już wspomniałem po prostu przesunięto na inny dział. Generalnie rzecz biorąc z pracy jestem bardzo zadowolony, nie mam żadnych, nawet najmniejszych powodów do tego, żeby na tą pracę narzekać. Bardzo mi odpowiadają warunki pracy, co prawda pracuje się tutaj na trzy zmiany, ale nie stanowi to dla mnie żadnego problemy.

Również nie mogę narzekać na zarobki, które tutaj otrzymuję, ponieważ zaproponowano mi tutaj stawkę, która jak najbardziej mi pasuje.

Polecamy: www.koszetormet.pl