Praktyczne zestawy mebli z drewna

Praktyczne zestawy mebli z drewna

W aranżacjach wnętrz stosuje się różne style dekoracyjne. Jedni lubią styl nowoczesny, inni klasyczny, surowy skandynawski czy kolorowy i przytulny boho. Każdy z nich definiuje osobowość mieszkającego w nim domownika. Obecnie coraz częściej za pomocą mebli oraz dodatków łączy się różne aranżacje.

Ponadczasowość drewnianych mebli na wymiar

eleganckie meble drewniane na zamówienieW ostatnim sezonie modne jest połączenie nowoczesnych łóżek i kanap z meblami z drewna. Lakierowane, eleganckie meble drewniane na zamówienie doskonale dopasują się do każdego wystroju. Mogą pojawić się w jadalni, salonie oraz sypialni. Przytulny pokój do spania jest idealnym miejscem na wkomponowanie tego typu mebli. Zdarza się, że sypialnia jest niewielka i każdy jej centymetr jest cenny. Jeśli chcemy wstawić do niej dużą szafę, najlepiej zamówić ją na wymiar. Można ją wstawić we wnękę ścienną lub na całej szerokości pomieszczenia. Zlecając zrobienie szafy na zamówienie, mamy gwarancję, że będzie idealnie dopasowana do naszej sypialni. Idąc dalej warto jest pomyśleć o wygodnym łóżku oraz funkcjonalnym stoliku nocnym. Stolarz jest w stanie dobrać je do zaprojektowanej wcześniej szafy tak, aby tworzyły jednolitą całość. W wyborze rozmiaru łóżka powinniśmy pamiętać, że im większa jego powierzchnia tym wygodniejsze. Oczywiście nie należy zapominać o doborze odpowiedniego materaca, który najlepiej wcześniej wypróbować. Dostawionemu do łóżka drewnianemu stolikowi praktyczności doda półka oraz szuflada.

Niezależnie od stylu, który chcemy zastosować w wystroju naszego wnętrza, powinniśmy rozważyć zakup mebli na zamówienie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli nasze mieszkanie posiada skosy i niewymiarowe ściany. Dzięki temu uda się nam zagospodarować całą przestrzeń i zapobiec wrażeniu pustej ściany.

Więcej na: marina-maison.pl