Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Byłam nauczycielką w małej szkole podstawowej. Codziennie jeździłam około dwudziestu kilometrów do pracy. Na początku dwa lata podróżowałam pociągiem lub autobusem. Jednak było to bardzo męczące, zwłaszcza w okresie zimowym. Postanowiłam więc zdać prawo jazdy i zacząć jeździć autem dla wygody.

Konieczna regeneracja turbosprężarki

naprawa turbosprężarek z rzeszowaWszystko było dobrze do czasu, gdy auto nie zaczęło się psuć. Któregoś dnia nie mogłam dojechać do pracy, musieli szybko szukać zastępstwa za mnie. Kompletnie nie znałam się na aucie ani jego częściach. Musiałam zadzwonić po mechanika, który dotarł na miejsce po chwili. Okazało się, że mam zepsutą turbosprężarkę, auto utraciło moc i zaczęło tracić olej. Konieczna była natychmiastowa naprawa turbosprężarek z Rzeszowa ponieważ chciałam oddać auto tylko w sprawdzone ręce. Na czas naprawy musiałam dojeżdżać pociągami do pracy i przypominałam sobie jak to dobrze, że nabyłam auto. Po około trzech dniach mogłam podjechać i odebrać mój samochód. Mieli akurat wtedy bardzo dużo aut do naprawy, stąd taka kolejka. Jakoś wytrzymałam te trzy dni i cieszyłam się, że moje auto odzyskało sprawność. Mechanik poinstruował mnie, że gdybym zaczęła zauważać czarny dym wydostający się z rury lub auto za głośno by chodziło, świszczało lub traciło moc, to mogę być pewna, że zepsuła się turbosprężarka. Na szczęście po naprawie wszystko działa i nie mam już żadnych usterek w samochodzie.

Kiedy auto się zepsuło, doceniłam, jakie jest potrzebne. Dobrze, że teraz i turbina i sprężarka działają bez zarzutu. Po regeneracji moc silnika poprawiła się i jest lepsza niż kiedykolwiek. Auto nie bierze oleju, nie mam żadnych wycieków. Jestem zadowolona i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów z samochodem, mogę jechać do Rzeszowa na kompleksową diagnozę i naprawę.