Profesjonalna pomoc samochodowa

Profesjonalna pomoc samochodowa

Gdy jechałam na pociąg, którym miałam dotrzeć w miejsce moich wakacji spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja. Kilkadziesiąt kilometrów od miejsca mojego zamieszkania i kilka kilometrów przed punktem docelowym, ze względu na złe warunki pogodowe wpadłam poślizg i wypadłam z drogi, co zaowocowało zniszczeniem mojego samochodu.

Szybka i skuteczna pomoc samochodowa

auto pomoc warszawaPoczątkowo nie miałam pojęcia co zrobić. Zadzwoniłam więc do koleżanki, która poleciła mi firmę auto pomoc Warszawa. Skontaktowałam się więc natychmiast z podanym numerem i przedstawiłam sytuację. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem skuteczności firmy, której przedstawiciele byli na miejscu zdarzenia już w ciągu kilkunastu minut od mojego telefonu. Samochód natychmiast został zabrany na lawetę i przetransportowany na prywatny parking firmy, a ja mogłam jechać na wakacje. Pomoc była na tyle ważna, że nie musiałam się obawiać iż ze względu na płyny wyciekające z samochodu, zostanie mi wystawiony mandat, co mogłoby mieć miejsce, gdyby znajdował się na publicznym parkingu. Dodatkowo natychmiast zaproponowano mi oddanie auta do renomowanego mechanika, co zaoszczędziło mi wielu problemów. Dodatkowo usługa była dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie, dzięki czemu mój budżet nie ucierpiał tak bardzo, jak się tego obawiałam. Jestem bardzo zadowolona z usługi, ponieważ była ona szybka (co w tym momencie było najważniejsze) i w pełni profesjonalna.

Gdy uszkodziłam samochód jadąc na wakacje, nie wiedziałam co mam zrobić. Na szczęście udało mi się znaleźć profesjonalną firmę oferującą auto pomoc, dzięki czemu pozbyłam się większości problemów związanych ze zdarzeniem. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i serdecznie polecam tę firmę, jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji.