Projektowanie i zakładanie ogrodów a najlepsza deska kompozytowa

Projektowanie i zakładanie ogrodów a najlepsza deska kompozytowa

deska kompozytowa

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem ogrodów od ponad dziesięciu lat. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy zapewniają nam terminowość realizacji zleceń i towar dobrej jakości.

Deska kompozytowa na tarasy

deska kompozytowa Jest to bardzo ważne w naszym zawodzie, ponieważ rośliny, które sadzimy muszą być z dobrej szkółki. Dotyczy to też materiałów, których używamy do małej architektury ogrodowej projektując a następnie montując np.: altanki czy patio. Chcemy, aby nasi zleceniodawcy byli zadowoleni i cieszyli się swoimi ogrodami. Realizowaliśmy niedawno projekt i aranżację ogrodu w samym centrum miasta. Zdziwienie nasze było duże, ponieważ Poznań jest dużą aglomeracją, gęsta zabudowa, a tutaj mięliśmy do czynienia z 2000 metrów ogrodu w samym sercu Poznania. Właściciele ogrodu zażyczyli sobie, aby centralnym jego punktem było patio. Jako, że było sporo starych nasadzeń i działka była ogrodzona żywopłotem z tui, postanowiliśmy patio „wtopić” w otoczenie. Miało być jak najbardziej naturalistyczne. Wybraliśmy projekt w kształcie koła otoczonego dużymi donicami z pięknie kwitnącymi kwiatami. Podłoga to najlepsza deska kompozytowa poznań na tarasy. Jako, że miało wszystko wyglądać naturalnie, a jednocześnie nie sprawiać właścicielom kłopotów z utrzymaniem i konserwacją, padło na deski tarasowe kompozytowe . Idealne rozwiązanie, bo są bardzo trwałe, wyglądają jak naturalne drewno, ale nie wymagają tak częstej pielęgnacji.

Gotowa realizacja ogrodu zrobiła duże – oczywiście pozytywne- wrażenie na właścicielach, a deska tarasowa kompozytowa okazała się strzałem w dziesiątkę – cudnie wpasowała się w całość.