Przygotowuje dekorację okien w naszym domu

Przygotowuje dekorację okien w naszym domu

zasłony

Jestem Paulina Kosińska. Mój mąż zdecydował, że zbudujemy sobie dom. Nasze mieszkanie jest już dla nas troszkę za małe. Zawsze marzyliśmy, żeby mieszkać w domu i mieć swój ogród. Nasze dzieci a mamy ich trójkę mogliby się w ogrodzie bawić i grać w piłkę a my mielibyśmy na nich oko.

Dekoracja okien sprawia mi wiele radości

zasłony

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Kupiliśmy ziemię w centrum miasta Bydgoszcz. Ziemia miała bardzo okazyjną cenę. Mąż zamówił już ekipę budowlaną, która zaczęła już budowę naszego domu. Mąż będzie odpowiedzialny za budowę domu i przypilnowanie fachowców żeby wszystkie prace były wykonane zgodnie z ustalonym terminem. Ja zajmę się dekoracją naszego wnętrza. Najważniejsze są tapety. Już zdecydowałam w jakich pomieszczeniach będą się znajdowały. Sklep z tapetami odwiedzam co jakiś czas i jestem na bieżąco z obowiązującymi trendami. Dzieciaki zamówiły sobie do swoich pokoi tapety ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek. Sklep z tapetami w naszej okolicy na szczęście ma wszystkie interesujące nas wzory. Potrzebuje jeszcze zasłony do salonu i sypialni. W pokojach u dzieci postanowiłam zamontować rolety. Tkaniny, które mnie interesują muszą być dobrej jakości. Nie mogą być ciężkie. Chciałabym coś nowoczesnego i pięknego. Często przeglądam magazyny branżowe lub strony internetowe gdzie znajdują się dekoracje okien. Dekoracja okien to moim zdaniem ważna sprawa. Dzięki temu mieszkanie lub dom staja się przytulne. Okno nie jest puste. Zależy mi tez żeby zasłony nie zatrzymywały za dużo światła. Chciałabym żeby nasz dom był jasny.

Mąż powiedział, że stan surowy już jest. mogę powoli zamawiać wszystkie tapety i pozostałe rzeczy. zasłony już mam zamówione. Budowlańcy powoli wykańczają wnętrze i niedługo będę mogła wejść do środka i dekorować nasz dom.

Inspirację do moich pomysłów czerpałam ze strony – http://www.inloft.pl