Przygotowuję reklamę o piecach nadmuchowych

Przygotowuję reklamę o piecach nadmuchowych

piec nadmuchowy

Dzisiaj po raz pierwszy w telewizji widziałam reklamę, którą przygotowałam. Na swoim koncie mam wiele zleceń. Zazwyczaj rzadko jestem w domu i oglądam telewizor więc tym bardziej ucieszyłam się jak trafiłam na reklamę.

Piec nadmuchowy musi spełniać normy

piec nadmuchowyMiesiąc temu zgłosił się do mnie producent, który wytwarza piece nadmuchowe. Piece nadmuchowe są dobrej jakości i są wytwarzane z najlepszych materiałów. Piec nadmuchowy stacjonarny do domów spełnia normy unijne i jest polecany przez specjalistów, którzy znają się na tej branży. Piec z nadmuchem jest dużym wydatkiem i dlatego zgłosił się do mnie właściciel hurtowni. W jego okolicy został wybudowany duży market i zauważył, że w ostatnim czasie jego zyski zmniejszyły się. Piece z nadmuchem przestały u niego cieszyć się duży zainteresowaniem. Market, który postał w okolicy miał takie same towary w niższej cenie. Fakt że piece z nadmuchem były u mojego klienta droższe ale były o wiele lepszej jakości. Piec nadmuchowy był sprowadzany do sklepu z zagranicy. Właściciel stawiał na wysoką jakość i dlatego wybierał same najlepsze piece nadmuchowe. Cena niestety musiała być wyższa ze względu na koszty dostawy, które klient ponosił. Postanowiłam przygotować dla niego reklamę, która przekona klientów, ze cena w takim przypadku nie jest najważniejsza. Piec nadmuchowy to wydatek na lata. Nie powinno się na nim oszczędzać. Jeżeli zamontujemy piec nadmuchowy złej jakości to nie będzie tak trwały tak powinien być. Piece z nadmuchem muszą być wybierane zgodnie z naszymi wymaganiami. Jednak cena ma w takim przypadku znaczenie. Płac się oczywiście więcej za markę.

Ale dana marka daje nam gwarancję jakości reklama była skierowana do ludzi młodszych i starszych. Przykuwała uwagę i jestem pewna że wiele osób zdecyduje się a zakup u klienta w sklepie.