Rajstopy w nowej odsłonie

Rajstopy w nowej odsłonie

 

Powoli zaczynamy nowy sezon wiosenny. Wraz z nim pojawiły się nowe trendy w modzie. Do łask wracają spódniczki, sukienki i tuniki, które mocno wypierają spodnie, jak chodzi o modę damską. Chłodne dni wymagają jednak odpowiednie okrycia nóg. Stąd prawdziwy renesans rajstop.

Moda na pastelowe rajstopy

producent modnych rajstopRajstopy mają bogatą historię. Od szesnastego wieku nosili je mężczyźni. Dopiero od wieku dziewięnastego stały się one głównie elementem tylko damskiej garderoby. Obecnych ich wygląd sięga lat sześdziesiątych dwudziestego wieku. Cenione za wygodę i ciepło, które pozwalają utrzymać przy noszeniu sukienek i spódnic, towarzyszą nam niezmiennie od dziesiątek lat. Zmienia się tylko moda na kolory i wzory. Obecny sezon wiosenny, jak informuje producent modnych rajstop, będzie obfitował w barwy pastelowe i kwiatowe wzory. Tym razem to  rajstopy mają być głównym elementem stroju, a góra ma być tylko dodatkiem eksponującym nogi. Jest to dość odważne i rewolucyjne podejście. Zobaczymy, jak na te nowinki ze świata mody zareagują polskie panie. Na ten moment najlepiej sprzedają się bowiem klasyki, czyli cieliste, czarne i ewentualnie wzorzyste rajstopy. Mocne barwy są bowiem odważną decyzją, która wymaga też odpowiedniej wiedzy. Rajstopy muszą bowiem być odpowiednio dopasowane do sylwetki, żeby przez przypadek nie wyglądać w nich komicznie. Mają podkreślać kobiecość i seksapil.

Nowy sezon wiosenny przynosi nam odważne nowinki w modzie. Do łask powracają rajstopy, ale w innej niż zazwyczaj odsłonie. Role się odwróciły i to rajstopy mają grać główne skrzypce w stroju, a reszta ma być tylko dodatkiem. Dominować będą wiosenne, pastelowe odcienie i kwieciste wzory. Żeby jednak ładnie to wszystko wyglądało na nodze, musimy mieć wiedzę na temat tego, jak dopasować rajstopy do naszej sylwetki.