Regulator temperatury do klimatyzacji

Regulator temperatury do klimatyzacji

regulator temperatury

W biurze, w którym pracuje jest zamontowany klimatyzator. Od kiedy tylko tam pracuje jest ciągle ten sam stary klimatyzator. Zajmuje naprawdę bardzo dużą powierzchnię i moim zdaniem podczas upalnych dni nie zdaje egzaminu.

Konieczne było użycie regulatora temperatury

regulator temperaturyNie wiem może jest w nieodpowiedni sposób konserwowany albo już jest taki stary że w ten sposób właśnie działa. Szef, któregoś dnia zauważył to że gdy zaczyna robić się ciepło i gdy trzeba włączyć klimatyzację to często ona nie działa, albo jest praktycznie niewyczuwalna. Naprawdę ciężko pracuje się w takich warunkach gdy jest tak gorąco. Jeszcze ja siedzę przy oknie i odczuwam to jeszcze bardziej. Szef jednak postanowił zrobić nam niespodziankę i kupił nowy klimatyzator. Był tam taki specjalny, bezkonkurencyjny regulator temperatury, którym można było sterować nawet z drugiego końca biura,. Zanim jednak został zamontowany specjalna ekipa pomalowała ściany. W odświeżonym pomieszczeniu zawsze pracuje się milej. Panowie, którzy malowali mieli wilgotnościomierz i sprawdzili czy czasem wilgoć nie wchodzi w ściany. Jednak okazało się, że wszystko jest w porządku i ściany są suche. Panowie mieli nawet pirometr a ja pierwszy raz widziałam taki właśnie sprzęt. Okazało się, że nim mierzy się profesjonalnie temperaturę. Widać było przynajmniej po tych sprzętach, że była to profesjonalna ekipa. Pomalowali ściany bardzo sprawnie i muszę przyznać że ładnie. Widać, że mieli dosyć dużą wprawę w tego typu pracach. Jednak ja najbardziej cieszyłam się z tej klimatyzacji. Teraz w końcu było czuć, że działa.

Zresztą tę klimatyzację można było ustawić sobie tak jak się tylko chce w zależności od panującej temperatury na dworze. Koleżanki z pracy także były bardzo zadowolone. Chodziłyśmy podekscytowane tym faktem cały dzień i nawet następnego dnia też to przeżywałyśmy.