Rodzice opłacają kurs języka niemieckiego mi i siostrze

Rodzice opłacają kurs języka niemieckiego mi i siostrze

niemiecki

Pracuję jako lektor języka angielskiego. Bardzo lubię przekazywać moją wiedzę. Angielski towarzyszył mi od dziecka, ponieważ mój tata załatwiał zagraniczne interesy i wiele z nim podróżowaliśmy z siostrą.

Niemiecki to wybór siostry

niemieckiTata twierdził, że komunikacja jest bardzo ważna dlatego od małego mogliśmy chodzić na jakiś język dodatkowy. Siostra wybrała język niemiecki. Mi niemiecki nie pasował. Był dla mnie trudniejszy niż angielski. Szkoła języka niemieckiego była w centrum i siostra musiała dojeżdżać na zajęcia autobusem. Moja szkoła języka angielskiego była niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Dzięki temu nie musiałem nigdzie dojeżdżać. To było dla mnie dużo wygodniejsze. Moja szkoła języka angielskiego była znana w naszym mieście. Wiele osób z miasta Bydgoszcz uczęszczało do szkoły językowej na zajęcia. Szkoła oferowała różnorodne kursy i każdy chętny mógł dobrać sobie język, którego chciał się nauczyć. Lektorzy byli najlepszymi specjalistami. Niektórzy byli z zagranicy a niektórzy z okolicznych miast. Szkoła oferowała także angielski dla firm oraz bezpośrednio dla szkół. Można się było także zapisać indywidualnie tak jak zrobiłem to ja. Moi rodzice płacili mi za te zajęcia tak samo jak mojej siostrze. Moja mama, już dawno nie używała języka angielskiego bo jak jechała z tatą to on zawsze wszystkie sprawy załatwiał i mama zdecydowała się także trochę poduczyć. Zdecydowała się na szybki kurs angielskiego. Moja mama nie pracowała i gdy my chodziliśmy do szkoły postanowiła się uczyć. Chciała zrobić niespodziankę tacie.

Przy następnych wakacjach, które już się zbliżały. Mama chciała go zaskoczyć i na przykład sama coś dla nich zamówić w restauracji. Tata zupełnie się tego nie spodziewa i na pewno będzie bardzo zdziwiony z osiągnięć mojej mamy.

Więcej na stronie speakfast.eu