Siostra zatrudniła do tapetowania kolegę męża

Siostra zatrudniła do tapetowania kolegę męża

 

Moja siostra poszukuje dobrej ekipy remontowej. Kupiła miesiąc temu mieszkanie. Postanowiła je od razu wyremontować zanim się do niego przeprowadzi. Przez miesiąc nie udało jej się znaleźc żadnej ekipy remontowe. Postanowiłam porozmawiać z mim mężem czy on nie zna kogoś dobrego, kogo można by polecić mojej siostrze.

Szukamy dla siostry osoby do tapetowania

malowanie tapetowanie kielceMąż polecił siostrze swojego znajomego ze szkoły podstawowej. Jak się okazało Krzysiek prowadzi mała firmę remontową. sam wykonuje różne zlecenia. Nie jest drogi. Ma dobre rekomendacje. Do każdego zlecenia podchodzi bardzo profesjonalnie i solidnie. Z tego co się mąż orientował to klienci go chwalą. My nigdy nie korzystaliśmy z jego usług ale siostra już nie ma siły na poszukiwania. Postanowiła poprosić o pomoc kolegę mojego męża. Okazało się, że malowanie tapetowanie to jego ulubione pracę i chętnie podejmie się zlecenia. Malowanie tapetowanie Kielce nie jest drogie i siostra ustaliła ze znajomym męża bardzo dobre warunki. Pracownik dzisiaj ma do siostry podjechać żeby zobaczyć ile materiałów trzeba kupić. Siostra powiedziała, ze specjalista podjedzie z nią do sklepu żeby jej doradził jakie tapety i farby warto zakupić żeby ładnie prezentowały się w jej mieszkaniu. Wywnioskowałam, ze siostra jest pod wielkim wrażeniem pracownika, który będzie u niej wykonywał remont. Mąż powiedział, że Krzysiek jest kawalerem więc może dzięki remontowi się polubią i coś z tego będzie.

Siostra była zachwycona wspólnymi zakupami. Krzysiek doradził jej jakie tapety będą najwytrzymalsze i farby, które będzie można przetrzeć kiedy ściana się zabrudzi Siostra wydała trochę pieniędzy ale ma pewność, że wszystkie materiały remontowe są wysokiej jakości. Krzysiek jutro zaczyna prace i w ciągu dwóch tygodniu powinien wszystko skończyć.