sklep budowlany – schody i blaty granitowe

sklep budowlany – schody i blaty granitowe

schody granitowe

Mój mąż zawsze lubił odwiedzać wszystkie sklepy budowlane jakie tylko widział w swoim zasięgu. Nie wiem do tej pory co jest fascynującego w tego typu sklepach. Zresztą nie mam pojęcia po co wchodzić do takiego sklepu jeśli nie ma się akurat zaplanowanego remontu.

Pomysłowe schody granitowe

schody granitoweMój mąż wchodzi do takich sklepów i zawsze szuka czegoś na siłę. Po prostu zawsze okazuje się, że jest mu coś niezwykle niezbędne. Mieszkamy w Warszawie i w sumie co jakiś czas otwiera się gdzieś w mieście nowy sklep budowlany. Zresztą mam wrażenie, że nawet gdyby taki sklep otworzył się gdzieś na końcu województwa mazowieckiego to mąż by po prostu tam pojechał. Ostatnio byłam z nim w jednym ze sklepów. Na ogół mąż sam do nich jeździ. Jednak tym razem mieliśmy kupić blaty granitowe do kuchni także chciałam je wybrać. Takie blaty granitowe spodobały mi się bardzo u koleżanki w mieszkaniu dlatego także postanowiłam takie kupić. Oczywiście te blaty z kamienia chciałam mieć w zupełnie innym kolorze niż koleżanka. W tym dziale gdzie szukaliśmy blatów były na pierwszym planie schody granitowe z mazowieckiego zrobione w bardzo pomysłowy sposób. Po prostu te schody z kamienia wyglądały w ten sposób, że każdy stopień był w innym kolorze. Czyli w sumie schody były zrobione z próbek kolorystycznych. W sumie takie kolorowe schody także prezentowały się bardzo dobrze. Myślę, że takich kolorowych jednak nikt do domu nie zamawia a szkoda bo jest to kompletnie coś innego. Znaleźliśmy odpowiednie blaty w bardzo modnym kolorze szarym. W sumie kolor ten będzie wyglądał bardzo dobrze w naszej kuchni.

Zresztą do koloru szarego pasuje praktycznie wszystko. Także jeśli nawet w przyszłości zdecydujemy się na przemalowanie kuchni to nie będziemy musieli się martwić, że blaty szare nie będą do tego pasowały.