Sklep z zabawkami hexbug

Sklep z zabawkami hexbug

Moja bardzo dobra koleżanka ma syna w wieku przedszkolnym. Ostatnio umówiłam się z nią na zakupy do galerii handlowej. Z przedszkola syna miał odebrać jej mąż także miałyśmy całe popołudnie tylko na te zakupy. W sumie pochodziłyśmy po sklepach, które już dobrze znamy i zrobiłyśmy w miarę szybko zakupy.

Zabawki hexbug w sklepie

zabawki hexbug sklepKoleżanka powiedziała mi, że przecież nie może tak wrócić z pustymi rękoma do domu. Teraz musi też oś kupić dla swojego syna bo będzie mu przykro, że mama o nim nie pamiętała. I tak zaczęłyśmy szukać w galerii jakiegoś sklepu z zabawkami. Na szczęście było ich kilka. Ale koleżanka i tak wiedziała do jakiego sklepu będzie najlepiej wejść. Powiedziała, że najlepiej żebyśmy zaczęły od zabawki hexbug sklep bo tam są rzeczy, które po prostu jej syn bardzo lubi. I rzeczywiście koleżanka od razu gdy tylko weszliśmy znalazła kilka zabawek hexbug i powiedziała, że z nich na pewno by jej dziecko się bardzo ucieszyło. Jednak spytała się jeszcze panią o jakieś nowości w sklepie. Pani pokazała na kilka zabawek. I spośród nich koleżanka wybrała jedną. Powiedziała mi, że jej syn będzie naprawdę bardzo zadowolony i pewnie już jutro będzie chciał te zabawki wziąć do przedszkola i pokazać je kolegą. W sumie zawsze tak robi gdy dostanie coś nowego. A jego koledzy w przedszkolu też najbardziej lubią te zabawki hexbug bo syn opowiada jej o tym co inne dzieci przynoszą. No w sumie te zabawki na pewno są bardziej dla chłopców niż dziewczynek.

Bo są to jakieś takie jakby owady z klocków czy też samochodziki. W każdym bądź razie jest to coś czym na pewno chętniej bawiłby się chłopiec. Gdy koleżanka chciała w sklepie zapłacić za zabawkę okazało się, że jest na nią specjalny rabat. Po prostu na zabawki tej serii  była promocja także koleżanka tym bardziej się ucieszyła.