Skromny drobiazg na różne okazje

Skromny drobiazg na różne okazje

Wiele razy zdarza nam się, że mamy chęć obdarzyć kogoś jakimś drobiazgiem z okazji zdanego egzaminu na prawo jazdy, dobrej oceny z testu, ukończenia ważnego projektu w pracy, chcemy, by dana osoba miała jakąś pamiątkę lub po prostu zależy nam na tym, by dostała od nas uroczy prezent na poprawę humoru. I nie chodzi tu o to, żeby wydawać krocie, tylko o coś niewielkiego, co będzie mówiło „zależy mi na tobie”.

Mały brelok, a cieszy

breloki z nadrukiemTwój bliski przyjaciel się wyprowadza, a ty chcesz by zawsze o tobie pamiętał? Brelok ze wspólnym zdjęciem będzie piękną pamiątką. Twoja koleżanka z Anglii odwiedza Cię po raz pierwszy? Przygotuj brelok z nazwą miejscowości, w której mieszkasz. Siostra stresuje się przed maturą? Podobizna ulubionego wokalisty z pewnością doda jej otuchy. Breloki z nadrukiem są świetne na każde okazje – mamy niezliczone możliwości i z pewnością zawsze wymyślimy coś odpowiedniego. Doskonałym pomysłem są też dopasowane breloczki – jeden dla Ciebie, drugi dla drugiej połówki. Wtedy nawet w czasie rozłąki będziecie mieć coś, co będzie wam o sobie przypominać. To całkiem romantyczny gest, który na pewno zostanie zauważony i doceniony! Kolejnym pomysłem jest oznaczenie miejsc przy weselnym stole (lub po prostu przy stołach na jakiejkolwiek innej uroczystości) za pomocą breloczków z imionami, które na pewno okażą się oryginalną inicjatywą. Pomysłów na wykorzystanie takiej zawieszki jest całe mnóstwo i można wymieniać je w nieskończoność.

Pamiętajmy, że w prezentach nie liczy się wcale ilość wydanych pieniędzy, a pamięć i uczucie żywione do drugiego człowieka oraz pomysł na to, jak te pozytywne emocje okazać.  Jeżeli twój gest oraz twoje uczucia są szczere, na ustach ukochanej osoby z pewnością pojawi się szeroki uśmiech!