Solidne zatrudnienie gwarantem zarobku

Solidne zatrudnienie gwarantem zarobku

Rozpoczynając studia nie miałem pojęcia jak potoczy się moja kariera zawodowa. Miałem wiele pomysłów ale byłem bardzo daleki od ich realizacji. W końcu musiałem się czymś zainteresować i wybrałem drogę rzeczoznawcy. Majątek był czasami kwestią sporną i trzeba było sporych kompetencji aby rozstrzygnąć te kwestie.

Chciałem działać jako rzeczoznawca

rzeczoznawca majątkowy warszawaOczywiście wszystko wynikało też z kierunku moich zainteresowań. Coraz bardziej zaciekawiony tą dziedziną chciałem pomagać w ten sposób różnym osobom. Oczywiście wszystko rozpoczęło się po zdaniu najważniejszych egzaminów. One były kluczowe w zdobyciu poszczególnych uprawnień. W końcu przyszedł czas na samodzielne działanie. Musiałem znaleźć staż lub miejsce gdzie mógłbym pracować na przestrzeni wielu lat. Rzeczoznawca majątkowy warszawa musiał pochodzić z porządnego źródła. Czasami działał sam, a innym razem wraz z większą ilością ludzi. Wszystko zależało od tego co miał wyceniać. Czasami przy hotelach lub sieciowych punktach miał ogrom pracy. Nie było możliwości aby poradzić sobie w pojedynkę. Na dodatek w takim zasięgu należało działać bardzo precyzyjnie. Tam nie było miejsca na pomyłkę, ponieważ mogło mieć to przykre konsekwencje zawodowe. Ja zawsze starałem się mieć swoje cele w tym zakresie. W końcu udało mi się nawiązać lepszy kontakt  miejscem gdzie odbywałem płatne praktyki. Tam już znano mniej więcej moje umiejętności i nie chciano nikogo z zewnątrz. Sprawdziłem się dlatego zaoferowali mi pracę.

To było dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ jako rzeczoznawca miałem na sobie sporą odpowiedzialność. Na dodatek w Warszawie funkcjonował rozbudowany model konkurencji i ciężko było o obniżone wyniki w działaniu. Trzeba było dawać z siebie dosłownie wszystko. Jednak cieszyłem się, ponieważ to było to co lubię.