Solidny warszawski projektant wnętrz

Solidny warszawski projektant wnętrz

Jestem szefem małej choć ciągle rozwijającej się agencji kreatywnej. Dotychczas nie dbaliśmy o wizerunek naszego biura, ponieważ twierdziliśmy, że nie jest ono istotne dla naszych klientów, że ważniejsza jest po prostu nasza praca. Zmieniliśmy jednak podejście. Jako szef firmy postanowiłem zainwestować w nasz wewnętrzny wizerunek i od podstaw urządzić nowe biuro. Lecz nie sam. 

Doskonały projektant zaaranżował nasze biuro

dobry projektant wnętrz z WarszawyJako, że nie znam się w najmniejszym stopniu na projektowaniu, ani aranżowaniu wnętrz postanowiłem skorzystać z pomocy specjalisty. Dlatego też celem moich poszukiwań stał się dobry projektant wnętrz z Warszawy. Kiedy w końcu go znalazłem i nawiązałem satysfakcjonującą mnie nić porozumienia, przystąpiliśmy do współpracy. Pamiętam z jaką ekscytacją oczekiwałem na jego wstępną wizję aranżacji biura. Muszę przyznać, że kiedy o niej usłyszałem, byłem szalenie zadowolony. Co więcej, kiedy przedstawiłem ją moim pracownikom, ci również podchodzili do niej bardzo entuzjastycznie. Projektant był naprawdę dobry w swoim fachu, ponieważ na poczekaniu prezentował mi kolejne pomysły, gdy do wcześniejszych miałem nawet malutką wątpliwość. Czułem, że jest on bardzo kreatywny i wręcz wypełnia go wena. Miałem wrażenie, że mam okazję współpracować ze specjalistą i fachowcem w pełnym tego słowa znaczeniu. Dlatego też obdarzyłem go wielkim zaufaniem i pozwoliłem wdrożyć w rzeczywistość bardzo intuicyjne rozwiązania.

Dzisiaj, kiedy pracujemy już w nowym biurze, zaprojektowanym przez architekta, pracuje nam się doskonale. Przyjmujemy w nim także naszych klientów i widzimy, że i na nich nasze biuro robi bardzo duże wrażenie. Bardzo nas to cieszy, ponieważ okazało się, że moja decyzja była słuszna. Traktuję ją jako swój mały sukces.