Specjalista od sklepowych mebli na wymiar

Specjalista od sklepowych mebli na wymiar

 

Od dawna pracuję już w swoim zawodzie, i nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, by cokolwiek zmieniać. Jestem bardzo szczęśliwy mogąc robić to, co robię, i nie zamieniłbym tego na nic innego. Na czym dokładnie polega ta praca, którą tak bardzo lubię?

Przygotowywanie mebli sklepowych na wymiar nie jest pracą dla każdego

meble sklepowe na wymiarObejmuje ona bardzo wiele różnych działów. Tak naprawdę ciężko jest mi sprecyzować, jak dokładnie wygląda mój dzień w pracy. Zajmuję się produkowaniem mebli na wymiar pod konkretne zamówienie. Ludzie przychodzą do nas z wymiarami ich lokalu i pytają, co możemy dla nich zrobić. Wówczas ja oglądam wszystkie długości i szerokości i staram się dopasować coś, co będzie tam najlepiej wyglądało. Czasem niestety nie ma takiej możliwości, i musimy zamawiać specjalne meble z fabryki robione pod konkretne zlecenie. Jest to nieco droższe, ale meble wykonane w ten sposób mogą zostać w danym obiekcie na zawsze. Są niezwykle mocne, i jeśli dobrze dobierze się kolory, to nigdy nie będzie miało się ochoty na zmianę. Często ludzie oczekują, że meble sklepowe na wymiar będą tanie, ale prawda jest taka, że za jakość niestety trzeba zapłacić. Oczywiście – znajdziemy sprzedawców, którzy zaoferują coś taniej niż my. Jest to jednak spowodowane oszczędnością na materiałach, na którą my nigdy się nie godziliśmy. Pomimo zastosowania w naszych meblach dobrych materiałów, cenowo i tak nie wyróżniamy się na tle konkurencji. Zawsze prowadzę na ten temat długie rozmowy z klientami – kończą się one przydzieleniem dziesięcioprocentowego rabatu, który jest bardzo miłym zaskoczeniem, jak na tego rodzaju wywód.

Robię co tylko mogę, by klienci zawsze wychodzili zadowoleni po rozmowie ze mną. Wiem, że nie zawsze jest to proste, ale staram się jak tylko mogę, by każdy dostał to, co jest mu potrzebne. Nie bez powodu mam jedną z najlepszych opinii i renom w branży.