Sposób na atrakcyjny wygląd sklepu cukierniczego

Sposób na atrakcyjny wygląd sklepu cukierniczego

Konkurencja w branży cukierniczej jest obecnie bardzo duża. Pyszne i ciasta i pomysłowe torty nie są już gwarantem pewnego sukcesu. Chcąc wyróżnić się na tle innych sklepów i zachęcić nowych klientów, ważny jest nowoczesny design.  Mają na to wpływ stylowe półki, regały i kosze piekarnicze. Przeszukując Internet spotkać znaleźć można różne, ciekawe oferty producentów ekskluzywnego wyposażenia sklepów.

Aranżacja cukierni stylowymi meblami sklepowymi

stylowe wyposażenie sklepu cukierniczegoSklep cukierniczy to przede wszystkim estetyczne lady cukiernicze, w których eksponowane są pięknie udekorowane torty ciasta i ciasteczka. Poza niską temperaturą, wnętrze lady wyposażone jest w regulator wilgotności, dzięki któremu produkty dłużej zachowują świeżość i atrakcyjny wygląd. Lada chłodnicza posiada także szyby zespolone oraz przesuwne drzwi, co w połączeniu z nowoczesnym designem tworzy stylową całość. Z meblem tym bardzo dobrze komponują się chromowane, druciane regały do rozkładania pieczywa, które dzięki błyszczącym elementom wyglądają bardzo efektownie. Ponadto stylowe wyposażenie sklepu cukierniczego to także regały wykonane z różnorodnego materiału. Najlepiej wyglądają te, których blaty zrobione są z granitu, a profile posiadają złote lub srebrne wykończenia. Dodatkowo, zamieszczone nad każdą półką oświetlenie halogenowe stanowi bardzo modny element dekoracyjny, dzięki któremu eksponowany towar wygląda jeszcze lepiej.  

Każdy z proponowanych mebli koniecznie musi posiadać atest PZH, czyli musi być dopuszczony do kontaktu z żywnością. Decydując się na zakup wyposażenia sklepowego do cukierni, warto jest zapytać sprzedawcę o taki certyfikat. Najlepiej jest skorzystać ze strony internetowej producenta, gdzie znaleźć można pełne opisy regałów i półek do sklepów z żywnością.